Crack oyun kullanılmalı mı?

Umarım bir gün şu "oyuna, şuna buna (emek verilen şey için) para vermem." diyen tipler en kısa sürede hırsızlığa maruz kalır, varsa arabaları gasp edilip çalınır da o zaman belki anlarlar emek verdiği şeyin bir başkası "niye para vereyim, şununkini çalmak varken." mantığının ne kadar ağır olduğunu anlarlar.

Anlamadığımızı nereden biliyorsun ki? Vergi cehenneminde yaşıyoruz. 500 dolara PS5 alınıyor 1 ayda kazandığı paranın 4 de 1'ini veriyor. Biz 10 bin TL veriyoruz adalet mi bu? Daha ne olmasını istiyorsun? Bizden daha kötü olanları görüp şükretmekten bahsedebilirsin, belki haklısın ama benim demek istediğim biz ve bizden daha kötü durumda olanlar, kötü durumda olmasın. Ama yok öyle bir şey, biz her zaman ezilen olacağız bizim kanımızda bu var Türk türke düşmanken kime ne anlatıyorum iyi günler.

Başlıkta da yazdığım gibi sizce crack oyun kullanılmalı mı? İlk olarak crack kullanmak emek hırsızlığı olabilir hak veriyorum ama oyunu alacak maddi durumu olmayanlarımız da var. Mesela ben crack oyun kullandım. Sizce kullanılmalı mı kullanılmamalı mı?
Ben kullanıyorum, adam öldürmüşüm gibi tepki verenleri de pek umursamıyorum.

Geri
Yukarı