Crack oyun virüs oranı

Daha önce bilgisayarınıza hiç virüs bulaştı mı bulaştıysa neden ? ( birden fazla seçim yapılabilir )

• Oy verenlerin toplamı
    179
Korsanda virüs olayı insanın kendisine bağlı.
Eski laptop ve PC'de çok fazla virüs yüklemiştim.
Sonra formatlı PC'de 0 virüs yeni PC'dede 1 tane oda john sins kumar sitesi reklamı idi her PC'yi açınca oto açılıyordu kullanıcıyı silince oda gitti.
Gene de param çok olsa korsan kullanmam ama biri kullanıyor diye de linçlemem dev gibi firmalar sizin 200TL'nize kalmadı yani.

Arkadaşlar forumda herkes crack oyundan virüs bulaşır falan diyor fakat ben 15 senelik PC 10 senelik konsol kullanıcısıyım hayatım korsan oyunlar ile geçti belki 500 belki 1000 oyun oynadım ama kaç kez direkt oyundan virüs bulaştı dersen 2 - 3 tür en fazla, genelde hata çözmeye çalışırken ya da başka sebeplerden oluyor. Umarım bir gün hayalim olan Amerika'ya gittiğimde çoğu oyunu satın alacağım fakat, şu an için orijinal oyunlar ülkemizde imkansız gibi bir şey ben sadece orijinal oyun oynuyorum diyenler lütfen boş muhabbet yapmasın ülke ekonomisi de oyun fiyatları da ortada, son iki ayda 1700 liralık oyun oynamışım.
Orijinal oyun oynuyorum. Steam, Epic, Battle.net, Origin, kutulu, dijital vs 400 civarı oyun sahibiyim. Problem?

Geri
Yukarı