Crack oyundan CİMER'e şikayet edilir mi?

TyLex

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu hafta içinde crack oyun indirdim oyunun sahibi yazılımcı olduğunu iddia etti. Oyunu şu aralar rağbet görmüyormuş, ona zahmet ben de oyunu indiirp çalıştırdım çalıştırdıktan sonra CMD açılıp kapandı. Ben bir haltlar döndüğünü anladım. İlk önce Discord gitti sonra Opera ardından fişi söküp çıkardım DC'yi yazılımcı olduğunu iddia eden adam ana avrat bırakmamıştı. Benim ismimden T.C. Mi T.C.'den akrabalarımın T.C.'sini bulmuş.
Tel no da çıkmış. Beni birkaç kez tehdit etti CİMER'e şikâyet ederim diye bende et dedim bekliyorum hala ayrıca Valorant hesabım gibi birçok hesapta gitti açıkçası CİMER'e şikâyet edebileceğini düşünmüyorum çünkü yaptığı şey bir suç hem biraz akrabama da güvendim sizce bir şey yapabilir mi?

Arkadaşlar ben bu hafta içinde crack oyun indirdim oyunun sahibi yazılımcı olduğunu iddia etti. Oyunu şu aralar rağbet görmüyormuş, ona zahmet ben de oyunu indiirp çalıştırdım çalıştırdıktan sonra CMD açılıp kapandı. Ben bir haltlar döndüğünü anladım. İlk önce Discord gitti sonra Opera ardından fişi söküp çıkardım DC'yi yazılımcı olduğunu iddia eden adam ana avrat bırakmamıştı. Benim ismimden T.C. Mi T.C.'den akrabalarımın T.C.'sini bulmuş.
Tel no da çıkmış. Beni birkaç kez tehdit etti CİMER'e şikâyet ederim diye bende et dedim bekliyorum hala ayrıca Valorant hesabım gibi birçok hesapta gitti açıkçası CİMER'e şikâyet edebileceğini düşünmüyorum çünkü yaptığı şey bir suç hem biraz akrabama da güvendim sizce bir şey yapabilir mi?
Bana bilgisiyarınıza virüs bulaşmış gibi geldi kaspersky indirip tam tarama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun. İndirdiğin oyunda o kişiye ait zararlı yazılım mevcutmuş. Sana pek bir şey olmaz ama o kişiye çok şey olur o yüzden asıl suçlu taraf o. Güvenliğin açısından en iyisi temizinden bir format atıp yoluna devam etmen. Sonrasında hesap şifrelerini ve eposta adresini güncellersen harika olur. Bir tane de antivirüs yazılımı kurarak güvenliğini bir tık daha artırabilirsin.
Konuşmaların delil olması açısından ekran görüntüleri almayı unutma.

Konusmalarınıza baglı.
Yasal olmayan bir şey yapmışınız crack oyun indirmisiniz.
Virüsten dolayı sikayet edemesiniz ancak tehditten dolayı sikayet edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Konusmalarınıza baglı.
Yasal olmayan bir şey yapmışınız crack oyun indir misiniz?
Virüsten dolayı sikayet edemesiniz ancak tehditten dolayı sikayet edebilirsiniz.

Aslında tam olarak öyle değil. Direk kendi oyunu olduğunu söyledi bana ayrıca konuşmalarda ben saygılı bir şekilde konuşurken o anadan girip müdürümden çıktı.

Geri
Yukarı