Çözüldü Crack uygulama kullanırken Discord'da etkinlik durumu gözükür mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Bir oyunu oynarken birinin kaç saat oynadığını görebiliyoruz. Crack kullanan birininkini görebilir miyiz?

O Discord'ta oluyor.
Anladım. Peki Discord'da Oyun Etkinliğini açınca God of War'ı ekliyorum fakat logosunda soru işareti var. Oyunun logosunun görünmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-19 145505.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 87
Anladım. Peki Discord'da oyun etkinliğini açınca God of War'ı ekliyorum fakat logosunda soru işareti var. Oyunun logosunun görünmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

Kendi profilinden nasıl görüyorsun oynadigini?

Anladım. Peki Discord'da Oyun Etkinliğini açınca God of War'ı ekliyorum fakat logosunda soru işareti var. Oyunun logosunun görünmesi için yapabileceğim bir şey var mı?
Oyun PC'ye yeni çıktığından daha Discord RPC'yi ayarlamamış olabilirler.

Dostum nasıl yapabiliyorsun, sırrın nedir?

Sonra orada yazı çıkcak Steam oyun dışı çıkcak oradan crackli indirdiğin oyunu seçiceksin sonra Steam'den başlatıcaksın oyunu oyun açılcak Shift Tab hepsini kullanabileceksin.

Dosya Ekleri

• kütüphane.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…