Crack Windows 10'u silip orijinal Windows 10 yüklemek

TimoLoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda crack Windows 10 bulunuyor bilgisayarcıya anakart değiştirmesi için götürdüm anakartı değiştirip bir de crack Windows 10 Pro yüklemiş o crack Windows 10 yüklediğinden beri oyunlarda kasma donmalar yaşanıyor o yüzden silmek istiyorum bunu nasıl yaparım nasıl orijinal Microsoft'un sitesinden indiririm Microsoft'tan indirdiğimde Media Creation Tool'u tekrar Pro'yu yüklüyor nasıl orijinal Windows 10 Home yüklerim?

Yazanları uyguladıktan sonra Microsoft'un sitesinden Media Creation Tool'u indirip temiz bir kurulummu yapayım?
Evet. Bunuda yapın kurulum dosyalarına ya da diskine. En sonda olmaz ise kendi keyinizi girin girdiğinizde eski key silinecek.

Hocam bu linke girin indirin. Media Creation Tool inecek oradan seçebilirsiniz. Seçtikten sonra USB'ye yazıp BIOS'tan formatlayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD.

Korsan olduğunu nasıl anladınız? HWIDGen ile mi KMSpico ile mi yoksa CMD ile mi etkinleştirme yapıldı?

Korsan olduğunu nasıl anladınız? HWIDGen ile mi KMSpico ile mi yoksa CMD ile mi etkinleştirme yapıldı?

slmgr/xpr koduyla öğrendim eğer şu tarihte sona erecek derse korsandır.
Uğraşmak istemiyorsanız ayarlardan sıfırla ile diski tamamen temizle seçeneğini açın. Buluttan yeniden yükleme yapın mümkünse. Daha sonra kendi ürün anahtarınızı girin. Ama sürüm değişmez ve varsa key silinmez siz key girmedikçe.

Ürün anahtarım yok deneme sürümü nasıl yüklerim Home sürümünü.

Geri
Yukarı