Crack yazılımların gerçek yüzü

Sanırım anlamak istemiyorsunuz. Her korsan uygulamada virüs olacak diye bir şey yok. ben indirdiğim dosyayı kurmadan önce taratıyorum. Kurduktan sonra da hangi dosyaları kurduysa onları da taratıyorum. Ve hiçbir şey çıkmıyor. Ayrıca sistemimde Kaspersky ve Malwarebytes yüklü ve düzenli tam taramalar da gerçekleştiriyorum.

Lütfen korsan oyunlarının temiz olduğuna dair VirusTotal bağlantısı paylaşır mısın? Gerçi paylaşsan da virüslü dosyayı silmiş olma ihtimalinden dolayı direkt olarak indirdiğin sitenin linkinden paylaşırsan daha iyi olur.

Lütfen korsan oyunlarının temiz olduğuna dair VirusTotal bağlantısı paylaşır mısın? Gerçi paylaşsan da virüslü dosyayı silmiş olma ihtimalinden dolayı direkt olarak indirdiğin sitenin linkinden paylaşırsan daha iyi olur.

Buyurun istediğinize bakın.
Bunu da Epic Games'den indirmiştim.

Son düzenleme:
EuroTruck2.exe'den sonrasını okumadım. :D
EuroTruck2.exe'ye baktığından bile şüpheliyim. 1 tane virüs var ondan virüslü mü diyorsun direk? O zaman al bakalım Cheat Engine kurulum dosyası: VirusTotal

Cheat Engine'e de virüslü dersen raporlarım zaten yanlış bilgiden.

EuroTruck2.exe'ye baktığından bile şüpheliyim. 1 tane virüs var ondan virüslü mü diyorsun direk?
Adam ETS2'nin exe dosyasını ViruTotal'e yüklemiş. Bunda virus yok bakın diyor. Eskiden oyunların kısayollarını usb belleğe atıp kendi bilgisayarıma takıp açmaya çalışmam geldi aklıma. Bayağı bir güldüm. :D

Geri
Yukarı