Crackli oyun virüslü müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

System Hunter

Decapat
Arkadaşlar crackli oyun virüs getirir mi? Yani az miktar da olsa virüs getirir mi yoksa getirmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs falan koymazlar. Crack grupları bunu şöhret için yapar. Mesela bakın sizin 1 yıldır kıramadığınız rdr2'yi ben kırdım demek için. Ha indirdiğiniz site koyabilir orasını bilmem.
Bazı hacker korsan grupları var ki sadece diğer hackerlar ile rekabet etmek ve şöhret için oyun kırabiliyor :D Adamın kırdığı oyun oynanması umrunda bile değil ha bide.

Virüs falan koymazlar. Crack grupları bunu şöhret için yapar. Mesela bakın sizin 1 yıldır kıramadığınız rdr2'yi ben kırdım demek için. Ha indirdiğiniz site koyabilir orasını bilmem.
Bazı hacker korsan grupları var ki sadece diğer hackerlar ile rekabet etmek ve şöhret için oyun kırabiliyor :D Adamın kırdığı oyun oynanması umrunda bile değil ha bir de.

Bazı hacker korsan grupları var ki sadece diğer hackerlar ile rekabet etmek ve şöhret için oyun kırabiliyor :D Adamın kırdığı oyun oynanması umrunda bile değil ha bir de.
Virüs koysalar olay reddit'te patlar, rezil duruma düşerler. Bunu yapabileceklerini sanmıyorum.

Bilgisayara miner yüklüyorlar (arkada sessiz çalışıp Bitcoin madeni üretip senin PC'den para kazanıyorlar). Üretilen Bitcoin'in bir kısmı, komisyon olarak crack grubuna gidiyor.
Arkadaş kimse virüs koymadan vermez demiş. Ona ithafen yazdım. Tamam mining yapanlar var fakat hepsi değil. Diğerleri zararsız veya reklamlardan gelir sağlıyorlar.

Alışveriş sitesine girip kendinize ayakkabı elbise vb ya da yiyecek içecek bile baksanız ertesi gün o ürünlerin benzerilerini her sayfada görürsünüz. Maalesef reklam her yerde var. Cracklı oyunların çoğu virüslüdür ha bu işi eğlence amaçlı yapanlarda vardır.
Yine de korsan oynayacaksan zararlarını kendin çekersin.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı