Crackli Windows sisteme zarar verir mi?

Bilgisayarcıya format at Windows 10 kur deyip 30 TL'ye 800 TL'lik Windows 10 mu kurmasını bekliyordun? Ayrıca zararı olmaz Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyorsa basit bir uygulama ile kaldırabilirsin fakat 5 TL'lik Key'lerin de çalıştığını söyleyebilirim.

Bilgileri de çalar, PC yi de çalar her şey olur. Ben Auto KMS KMSPico kullanıyordum bir zamanlar artık nasıl bir kafa varsa. Monster laptopta mavi ekran hatası alıyordum 2 günde bir 🙂 oyun performansına etkisi olmamakla birlikte kayıt defterini bozup sistemin stabil çalışmasını engelliyordu. Birden mavi ekran çıkıyordu. Aklım başına geldi gittim 12TL ye KEY aldım 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Ben bir bilgisayarcıya Windows 10 format attırmıştım ve bu format çakma çıktı. Windows'un çakma olması PC'ye bir zarar verir mi? Oyunlarda performansı etkiler mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Sahte olarak kullandığınız hazır aktivasyon ile gelen windows iso'larının içine zararlı yazılımlar gizlenmekte.Windows'dan indirip kendinizin uygun olmayan biçimde lisans yaparsanız sorun olacağını düşünmüyorum.

Bilgisayarcıya format at Windows 10 kur deyip 30 TL'ye 800 TL'lik Windows 10 mu kurmasını bekliyordun? Ayrıca zararı olmaz Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyorsa basit bir uygulama ile kaldırabilirsin fakat 5 TL'lik Key'lerin de çalıştığını söyleyebilirim.
Windowsu etkinleştir yazısı çıkıyordu onu hallettim bide oem kodları nerde satılıyor nasıl alabilirim?

YouTube'da var 5 TL'lik Windows kodları çalışıyor mu gibi videolar onları izle görürsün. Webtekno yapmış video bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı