Crackli Windows'tan nasıl kurtulabilirim?

lewjashby

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni PC topladım, toplattığım adam da Windows kurarken iyi niyetle düsünerek bana sormadan crack atmış key girmeme gerek kalmasın diye fakat ben crackli Windows kullanmak istemiyorum, güvenmiyorum.

Kullandığı programın adı Windows 10 digital activation.

Ben bunun üstüne Retail bir Pro key alıp ürün anahtarını girdim fakat hala şüphelerim var ve korkuyorum. Windows güncellemeler kısmında da denetleme yaparken *bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir ve *kuruluşunuz otomatik güncellemeleri kapattı yazısını görüyorum.

Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Key'i el ile girerek bir aktivasyon yaptıysan ve etkinleştiyse Windows 10, bir sorun yoktur herhalde. Üçünü parti yazılım kullanmadın ya sonuçta.

Yani "FBI open the door!" yada Microsoft bilgisayarını kilitlemez.

Arkadaşlar yeni PC topladım, toplattığım adam da Windows kurarken iyi niyetle düsünerek bana sormadan crack atmış key girmeme gerek kalmasın diye fakat ben crackli Windows kullanmak istemiyorum, güvenmiyorum.

Kullandığı programın adı Windows 10 Digital activation.

Ben bunun üstüne Retail bir Pro key alıp ürün anahtarını girdim fakat hala şüphelerim var ve korkuyorum. Windows güncellemeler kısmında da denetleme yaparken *bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir ve *kuruluşunuz otomatik güncellemeleri kapattı yazısını görüyorum.

Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Temiz kurulum yapınız.

Format attıktan sonra anahtarı giriniz. Crack bir defa yapılmış ve istenmeyen bir şey sisteminize girdiyse o esnada zaten girdi. Sonrasında orjinal key girmek işe yaramaz.

1653643531802.png

Böyle yazıyor, aynı zamanda suan Windows Defender'ı aktifleştiremiyorum bilgisayarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı