Crackli Windows'u nasıl kaldırabilirim?

Ahmet AA

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir sistemim var, Windows 10 kurdurdum ama crackli olduğunu fark ettim. KMS programı gibi bir şey varmış galiba tam bilmiyorum, sormak istediğim bu işi ben format atmadan tüm crack bağlantıları ile nasıl kaldırabilirim? Böyle bir şey mümkün mü? En az 500 GB oyun + veri yükledim sisteme format atmak biraz zor geliyor, eğer format atmadan kaldırma imkanımız var ise OEM Key almayı düşünüyorum. Yardımalrınız için şimdiden teşekkür ederim.

Crackli olduğuna nasıl kanaat getirdiniz? Yani siz ilk kurulum yaptığınızda herhangi bir key girdiniz mi? Belki de almış olduğunuz key Volume keydir. Cmd'den keye baktığınızda VOLUME_KMS... gibi bir şey yazıyorsa muhtemelen dediğim gibidir ve crackli sanmış olabilirsiniz.

Windows 10 ürün anahtarı nasıl kaldırılır? 1.bilgisayarınızda komut istemini yönetici olarak çalıştırın. 2.sonrasında ekrana slmgr /upk yazıp enter tuşuna basın. 3.ürün anahtarı başarıyla kaldırıldı dedikten sonra bu seferde slmgr /cpky yazıp yine enter tuşuna basın. 4.bu işlemden sonra karşınıza kayıt defterinde ki ürün anahtarı başarıyla silindi uyarısı gelecektir. Bu uyarıya tamam deyip işleminizi tamamlayın.

Öncelikle zor demişsiniz ama yapabilirseniz temiz kurulum yapmanızı öneririm. En sağlıklısı o olur.

Yoksa da:

Geri
Yukarı