CraftRise zararlı yazılım içerir mi?

CraftRise korsan değildir. Kurucular hile koruması, xray koruması vb. şeyleri plugin veya script ile ekleyemedikleri için Client yaptılar.

Ben onu demek istemedim sadece bir konu açılmış ve moderatörler bunu demiş.

Konuda korsan değil diyenlere hitaben söylüyorum. Oyunu satın almadan, hesap gerekmeden oyuna CraftRise Launcher ile girebiliyorsunuz. Bu korsan değil de nedir? Kendi Microsoft/Mojang hesabınızla CraftRise Launcher kullanmanıza bir şey demiyorum ancak bu Launcher ücretli bir oyunu ücretsiz oynamanıza olanak sağlıyor.

Client mi dersiniz başlatıcı mı dersiniz bilmiyorum ama tamamen korsandır. Uygulama ile CraftRise oynamanız bir şey değiştirmiyor. Minecraft oynuyorsunuz. Lisanlı ve ücretli bir oyun. Satın alırsınız ondan sonrası sizi bağlar. Yine de satın almanız yetmiyor modlanmış başlatıcı kullanmak için. Satın almak size sınırsız bir erişim imkanı sunmuyor. Siz satın almadan her şeyi yapmayı düşünüyorsunuz.

Ya açıkçası ben güvenmiyorum tavsiye de etmiyorum fazla. Adamların kötü amacı yok gibi ama güvenlik açıkları olabiliyor bu launcher'larında. Kendim yaşamadım ama duyduğuma göre trojan olayı vardı bir ara bu launcher yoktu daha bir dosyası .minecraft/versions'a atıp orjinal launcher'dan girdiğimiz dönemlerdeydi. Bende eskiden çok oynardım bu sunucuda ama artık Son oyuncu ile de Craft Rise ile de alakam yok. Bir arkadaşım var orjinal Minecraft'ı yok. Benimle Minecraft oynamak için SonOyuncu'ya çağırıyor da güvenemediğimden girmek istemiyorum. Ona da bende boşta bir hesap vardı onu hediye edeceğim büyük ihtimal. Size de tavsiyem fazla güvenmeyin bunlara bence. Adamların kötü amacı olmasa bile güvenlik açığı falan oluyor zararlısı siz çıkıyorsunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı