Kamera zararlı yazılım tarafından kullanılabilir mi?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz takıntılıyım. Sürekli kameranın günlük kullanimına bakıyorum. Bazen ben açmasan bile ayarlarda kamera açıldı diyor. Ben kullanırken falan mı elim deyiyor bilmiyorum. Takintimda telefona virüs bulaşmışti onadan sonra oldu.

Ben bazen dek geliyorum da öyle bir kamera izleme virüsü falan olsa sürekli kullanır değil mi? Öyle haftada bir iki değil.

Arkadaşlar biraz takıntılıyım. Sürekli kameranın günlük kullanimına bakıyorum. Bazen ben açmasan bile ayarlarda kamera açıldı diyor. Ben kullanırken falan mı elim deyiyor bilmiyorum. Takintimda telefona virüs bulaşmışti onadan sonra oldu.

Ben bazen dek geliyorum da öyle bir kamera izleme virüsü falan olsa sürekli kullanır değil mi? Öyle haftada bir iki değil.

Neden kameranı kullanamasın, kullanamaması için bir sebep yok.

Zararlı yazılım olsa da adam sürekli kullanıp kendini belli etmez.
Ekran süren çok azalır öyle olursa ve bu da fark edilmek demek.

Belki de arada sırada açıp bakıyordur canı sıkılınca.

Telefonunuzun markası nedir?

Vivo y 20 s.

O kadar güvenmiyorsanız sıfırlayın kafanız rahat eder. Yoksa bu takıntıyla tuşlu telefona geçersiniz.

Reis birkaç gün daha deneyip ona göre sıfırlıcam. Bir daha olursa.

Kullanınca eline ne geçecek diye düşünmüştüm ondan dolayı sormuştum.

O kadar güvenmiyorsanız sıfırlayın kafanız rahat eder. Yoksa bu takıntıyla tuşlu telefona geçersiniz.

Telefonunuzun markası nedir?

Ha bir de Kaspersky ile tarattım temiz.

Son düzenleme:

Zararlı yazılım türüne göre değişir, kameranızın günlük kullanımına nereden bakıyorsunuz?

Android 12'den sonrasında kameranız kullanılıyorsa, bildirim panelinde yeşil kamera ikonu ile size bilgi veriyor. Bunu görmediğiniz müddetçe endişeye gerek yok.

Kanka eğer o yeşil şey gelirse ve ben fark etmediysem kameranın açılma sayısına baktığimda orada 0 yazıyor yani kullanılmamış mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı