Valorant toxic kitlesi

martinya

Decapat
Yer
al hoceima fas
Daha fazla  
Valorant'a 1 hafta önce başladım bronz 2 attı şu an Silver 2'yim. Main olarak Brimstone oynuyorum veya Phoenix ama solo girdiğim için bazen oyunu silesim geliyor. Bazıları ajan seçme ekranında anında sormadan istediği şeyi kitliyor, bazıları saçma sapan flaşlar atıyor adamlar gerçekten aşırı toxic. Ben brim oynayarak her maç en az 20 vuruyorum ama adam 10 vurup bana sövüyor. Gerçekten komik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'a 1 hafta önce başladım bronz 2 attı şu an Silver 2'yim. Main olarak Brimstone oynuyorum veya Phoenix ama solo girdiğim için bazen oyunu silesim geliyor. Bazıları ajan seçme ekranında anında sormadan istediği şeyi kitliyor, bazıları saçma sapan flaşlar atıyor adamlar gerçekten aşırı toxic. Ben brim oynayarak her maç en az 20 vuruyorum ama adam 10 vurup bana sövüyor. Gerçekten komik.
Hikayeli oyun oynayın hocam, stresinize değmez.

Düşük elolarda çok oyunu takmıyorlar o yüzden kimse birbirini sallamıyor. Arkadaşların varsa ful onlarla gir olmazsa takım sohbetini kapat kendi başına oyna biraz yüksel ondan sonra biraz daha iyi.

Keşke diyorum şu Valorant 4-5TL olsaydıda Jett pickleyip 5-20 giden akılsızlar olmazdı.

Akıl sağlığınız için takım kurarak oynayın. Ben CS:GO'da solo girip kanser olmuyorum çünkü yeşil güven faktörüm var. Valorant'da böyle bir durum söz konusu değil en rezalet kitle var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam rank yükselmeniz lazım yükselmek için insta-lock atıp maç taşımanız lazım. Brimstone veya Phoenix olarak yükselmeniz biraz zor bu video size yardımcı olabilir.

Geçen bir çocuk geldi 12 yaşında falan en fazla 14 falandır yaşı. Gelmiş bize sövüyor. Şimdi biz de ona sövsek, olmaz. Yaşı küçük. Baktık çocuk baya bir söyleniyor, muteledik. Reportladık.

Mutlaka ve mutlaka pre olarak girin. Gerçekten presiz girince lose alıyorum genelde. 1 pre olması şart değil, mümkünse 5 pre girin.

Geçen bir çocuk geldi 12 yaşında falan en fazla 14 falandır yaşı. Gelmiş bize sövüyor. Şimdi biz de ona sövsek, olmaz. Yaşı küçük. Baktık çocuk bayağı bir söyleniyor, muteledik. Reportladık.

Mutlaka ve mutlaka pre olarak girin. Gerçekten presiz girince lose alıyorum genelde. 1 pre olması şart değil, mümkünse 5 pre girin.

Varşova veya paris girin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı