Crakcli dosyalar ve virüs tehlikesi

@zzaf @tercan
Siteyi gerçekten çok merak ettim, kullanacağımdan değil ama ilk defa böyle sözler duydum bu tür siteler için, paylaşılmasında bir sakınca varmı acaba :)
Şimdi adını direk yazarsam hemen cezayı yerim dostum ;) Yaşadığımız yerin kurallarına uymak gerekiyor dostum biz insanlar çevremizdeki insanlarla beraber yaşıyoruz.

Microsoft bile korsan Windows kullanımını destekliyor hani biraz esneklik yapsak yönetim :D

Evet o tarz siteleri paylaşmak ceza sebebi. Bahsetiğiniz siteler
Kod:
warez
'le başlayan ya da
Kod:
fullpro
ile başlayan sanırım. Uyarmak için söylüyorum her ne kadar bilinse de crack gibi işlerle uğraşmak her zaman tehlikelidir, temkinli olmakta fayda var.

@zzaf @tercan
Siteyi gerçekten çok merak ettim, kullanacağımdan değil ama ilk defa böyle sözler duydum bu tür siteler için, paylaşılmasında bir sakınca varmı acaba :)
Technopath bu tür sitelerin paylaşılmasını istemiyor ama google a ismin bir kısmını ''fullprogramlar'' yazarsan en başta çıkacaktır. En çok tıklanan 200 sitenin içerisinde.

Technopath bu tür sitelerin paylaşılmasını istemiyor ama google a ismin bir kısmını ''fullprogramlar'' yazarsan en başta çıkacaktır. En çok tıklanan 200 sitenin içerisinde.
Yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim ama biraz geç kaldın, iki gün önce öğrenmiştim zaten :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı