Crakcli dosyalar ve virüs tehlikesi

@zzaf @tercan
Siteyi gerçekten çok merak ettim, kullanacağımdan değil ama ilk defa böyle sözler duydum bu tür siteler için, paylaşılmasında bir sakınca varmı acaba :)
Şimdi adını direk yazarsam hemen cezayı yerim dostum ;) Yaşadığımız yerin kurallarına uymak gerekiyor dostum biz insanlar çevremizdeki insanlarla beraber yaşıyoruz.

Microsoft bile korsan Windows kullanımını destekliyor hani biraz esneklik yapsak yönetim :D

Evet o tarz siteleri paylaşmak ceza sebebi. Bahsetiğiniz siteler
Kod:
warez
'le başlayan ya da
Kod:
fullpro
ile başlayan sanırım. Uyarmak için söylüyorum her ne kadar bilinse de crack gibi işlerle uğraşmak her zaman tehlikelidir, temkinli olmakta fayda var.

@zzaf @tercan
Siteyi gerçekten çok merak ettim, kullanacağımdan değil ama ilk defa böyle sözler duydum bu tür siteler için, paylaşılmasında bir sakınca varmı acaba :)
Technopath bu tür sitelerin paylaşılmasını istemiyor ama google a ismin bir kısmını ''fullprogramlar'' yazarsan en başta çıkacaktır. En çok tıklanan 200 sitenin içerisinde.

Technopath bu tür sitelerin paylaşılmasını istemiyor ama google a ismin bir kısmını ''fullprogramlar'' yazarsan en başta çıkacaktır. En çok tıklanan 200 sitenin içerisinde.
Yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim ama biraz geç kaldın, iki gün önce öğrenmiştim zaten :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı