Virüs tehlikesi

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Arkadaşlar merhaba. Bugün Hamachi'den Minecraft oynadık, ondan sonra diğer girdiğim oyunlarda 10FPS'lik bir düşüş olduğunu gördüm. Cinebench R20 testi yaptığımda da 200 puanlık bir düşüş var. Hamachi kaynaklı virüs bulaşmış olabilir mi? Arkadaşımın bilgisayarı virüslü ise bana da bulaşır mı?

Arkadaşlar merhaba. Bugün Hamachi'den Minecraft oynadık, ondan sonra diğer girdiğim oyunlarda 10FPS'lik bir düşüş olduğunu gördüm. Cinebench R20 testi yaptığımda da 200 puanlık bir düşüş var. Hamachi kaynaklı virüs bulaşmış olabilir mi? Arkadaşımın bilgisayarı virüslü ise bana da bulaşır mı?

Hocam Hamachi dosya paylaşma birimi olan bir uygulama değil. Karşı taraftan size virüs bulaşması imkansız. Bilgisayarınız eskiyse FPS düşüklüğünüz elektronik cihazların kullanıma göre eskimesinden olabilir.

Güncelleme yaptınız mı son zamanlarda?

Geri
Yukarı