Crazypool ödeme yapmıyor

Cüzdan adresini girdiğinde miner hesabı yazıyorsa paranı çekemezsin loyal miners yazması gerekiyor bu yazmaya başladığında 0.01 olduğu anda ödemeni alabilirsin ancak şu ara sorun var sanırım Discord'da hacklendikleriyle alakalı konular dönüyor ve işlemlerin yavaşladığı söyleniyor.

Trex ile kazıyorum 2 gün sonra 5 günü tamamlamış olacağım 0.015 birikti umarım ödeme yaparlar yoksa 65 dolar civarı bir kaybım olacak.

Possible reasons:
- The system probably blacklisted your address due to suspected fraud.
One of the sufficient criteria to block addresses by the anti-piracy system is a high percentage (5% or more) of the obsolete quota.
- You have not obtained the rank "Loyal Miner".
To obtain the rank "Loyal Miner" you must meet 3 simple requirements:
1) Being Online, mining in the pool.
2) Have more than 5 days mining in the pool.
3) Have no variations in the amount of daily shares greater than 40% of the average of the last 5 days.

Kazdığınız yerin panelini atabilir misiniz acaba?

Şu an durum tam olarak böyle hala bir aktarım olmadı ve hala kazıyorum umarım boşa kürek çekmiyorumdur biraz endişelenmeye başladım 🥵

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-08-19_164122_eth.crazypool.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-08-19_164122_eth.crazypool.org.png
    114,5 KB · Görüntüleme: 55
Tamam şu an 43 gwei verip 0.017 ETH çekmeye çalışabilir misiniz?(doğru IP adresle.)

Ayarladım gwei de şu an 43'ün altınnda gösteriyor 35-40 civarlarında seyrediyor bunu daha önce de yapmıştım fakat gene de aktarmamıştı.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-08-19_170502_eth.crazypool.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-08-19_170502_eth.crazypool.org.png
    134,6 KB · Görüntüleme: 59
Peki farklı bir tarayıcıdan dener misin? Mesela Microsoft Edge.

Şu an Edge'den de ayarladım fakat gene bir değişiklik olmadı sayfada İngilizce olarak bir yazı vardı 5 gün aralıksız kazma şartı gibi bir şey bu akşam 24:00 da 5 günü doldurmuş olacağım umarım o zaman yatırır başka bir şey aklıma gelmiyor artık 😕

Yeni konular

Geri
Yukarı