Creatine markası önemli mi?

Pc_ DeLiSi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Kafamı acayip derecede karıştıran bir soru var. Creatine almayı düşünüyorum bu konuda ilk önce fitness antrenörüne sonrada salondaki personellere danıştım hepsi Creatine'de marka önemli değil dediler. En ucuzu da en kalitelisi de aynı işlev diye yanıt aldım. Bu fikre katılmıyorum internette 700 gramı 300 TL'ye satılan Creatine'lerde yüzlerce olumsuz yorum var. Bu işin gerçeği ne? Aralarında herhangi bir fark yoksa kaliteli markalara gerçekten o kadar para vermek istemem.

Monohidrat olmasına dikkat edildiği sürece pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İyice ismi cismi belli olmayan bir şey almadığınız sürece gönlünüz rahat olsun. Yani gidip illa Weider almak zorunda değilsiniz Bigjoy gibi bir marka da HİQ gibi bir marka da tatmin eder.

Merhaba. Kafamı acayip derecede karıştıran bir soru var. Creatine almayı düşünüyorum bu konuda ilk önce fitness antrenörüne sonrada salondaki personellere danıştım hepsi Creatine'de marka önemli değil dediler. En ucuzu da en kalitelisi de aynı işlev diye yanıt aldım. Bu fikre katılmıyorum internette 700 gramı 300 TL'ye satılan Creatine'lerde yüzlerce olumsuz yorum var. Bu işin gerçeği ne? Aralarında herhangi bir fark yoksa kaliteli markalara gerçekten o kadar para vermek istemem.

Kişiden kişiye değişir ancak kullanacağınız tozun yan etkilerini araştırarak almanızı öneririm. 3 kuruştan kaçayım derken 5 kuruştan olmaya değmez, sağlıkla kalın efendim.

Monohidrat olmasına dikkat edildiği sürece pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İyice ismi cismi belli olmayan bir şey almadığınız sürece gönlünüz rahat olsun. Yani gidip illa weider almak zorunda değilsiniz bigjoy gibi bir marka da hiq gibi bir marka da tatmin eder.

Usta işte zaten Bigjoy'da cep yakanlardan :D

Monohidrat olmasına dikkat edildiği sürece pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İyice ismi cismi belli olmayan bir şey almadığınız sürece gönlünüz rahat olsun. Yani gidip illa weider almak zorunda değilsiniz bigjoy gibi bir marka da hiq gibi bir marka da tatmin ede.

Monohidrat olmasına dikkat edildiği sürece pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. İyice ismi cismi belli olmayan bir şey almadığınız sürece gönlünüz rahat olsun. Yani gidip illa weider almak zorunda değilsiniz bigjoy gibi bir marka da hiq gibi bir marka da tatmin eder.

Ronic diye bir marka var iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı