Creatine önerisi

Daha fazla  
Belli bir süredir fitnessla ilgileniyorum.
Creatine takviyesi almak istiyorum da 3 marka arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz ve neden?
Bigjoy sports bigjoy creabig.
Hardline creatine creapure
Grenade creatine.

Ben yakın zamanda Kingsize creatine aldım 600 liraya 1000gr kutusunu 200 servislik ve servis başı 3tlye denk geliyor diğer creatinlere göre oldukça uygun yani. Creatinde marka pek önemli değil zaten hepsi aynı o yüzden ucuz olanı almanızı tavsiye ederim. Bütçenizi preworkouta ve beslenmenize ayırın.

Creatin Monohidrat hangisi ise onu al hepsi aynı zaten.
Teşekkürler hepsi kaliteli ama etkileri farklı oluyor
Ben yakın zamanda Kingsize creatine aldım 600 liraya 1000gr kutusunu 200 servislik ve servis başı 3tlye denk geliyor diğer creatinlere göre oldukça uygun yani. Creatinde marka pek önemli değil zaten hepsi aynı o yüzden ucuz olanı almanızı tavsiye ederim. Bütçenizi preworkouta ve beslenmenize ayırın.
Teşekkür ederim peki preworkout gerekli bir supplement mi bana en mantıklısı Creatine geldi

Teşekkürler hepsi kaliteli ama etkileri farklı oluyor

Teşekkür ederim peki preworkout gerekli bir supplement mi bana en mantıklısı Creatine geldi
Preworkoutun kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyorum. Çalıştığın ağırlığı bir kademe daha yüksekte tutar buda sporda daha iyi pump olmanı sağlar yani gelişimide hızlandırır. Ben kendimde şu yüzden de gerekli olduğunu düşünüyorum işten çıkıp spora giden biriyim ben işim ağır değil ama azda olsa yoruluyorum ve enerji desteğine ihtiyacım oluyor bu yüzden preworkout alıyorum.

Preworkout'ın kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyorum. Çalıştığın ağırlığı bir kademe daha yüksekte tutar buda sporda daha iyi pump olmanı sağlar yani gelişimi de hızlandırır. Ben kendimde şu yüzden de gerekli olduğunu düşünüyorum işten çıkıp spora giden biriyim ben işim ağır değil ama azda olsa yoruluyorum ve enerji desteğine ihtiyacım oluyor bu yüzden Preworkout alıyorum.
Bu arada bilgi olsun pump = gelişim demek değildir yani her zaman kasın hasar aldığını belirtmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı