Creatine vs whey protein

efe2839

Decapat
Daha fazla  
Soru açık protein ihtiyacımı öyle hepsini karşılayamıyorum. Creatine mi alayım whey protein mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genetiğinde varsa kreatin saç döker. Ayrıca kaç aydır spor yapıyorsun? Boyun ve kilon nedir?
Evet genetikte varsa dökebilir ama sosyal medyada gördüklerimiz 20 yaşında kel gibi saçı olmayan kişiler trenbolone kullanmış fakat kreatin dökmüş gibi yansıtıyorlar hepsi düzenbaz. Soruya gelicek olursak eğer yumurta tavuk gibi şeylerden tüketemiyorsan whey protein.

Kesinlikle kreatin derim. Hem çok daha ucuz hem daha çok işe yarıyor.

Hocam normalde 20'lik dumbelllarla press yaparken 30'a çıkardım 1 haftada creatine sayesinde öyle söyleyeyim.
Normalde 2 haftada etki eder ve ortalama %8 güçlendirir. Ne yaptınız hocam yanlışlıkla whey ölçeğiyle mi aldınız kreatini?

Kesinlikle kreatin derim. Hem çok daha ucuz hem daha çok işe yarıyor.

Normalde 2 haftada etki eder ve ortalama %8 güçlendirir. Ne yaptınız hocam yanlışlıkla whey ölçeğiyle mi aldınız kreatini?
Senin 30 basacak gücün varmış creatine bahane olmuş bence. 1 haftada o kadar olamaz diye düşünüyorum.
Hocalarım bende şaşırdım valla 😁 .

Ne zamandır spor yapıyorsunuz?
4 yıldır ama 6 ay gidip salıyordum.

Hocalarım bende şaşırdım vallahi 😁.

4 yıldır ama 6 ay gidip salıyordum.

Daha spora karşı bir sürekli gitme sorumluluğun bile yokken boşa kreatinle falan uğraşıp vücudunu yorman saçmaymış. İlk önce düzenli spora gitmeyi öğren asla bırakmadan devam etmeyi öğren ondan sonra supplement ne istiyorsan kullanırsın.

Geri
Yukarı