Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Cloud 2 ve artics 1 wireless var bende, ses kayıtları almayı düsünüyorum bu ara harici bir setup kurdum. Kablo ile ses kartına bağladıgımda hoş bir ses alamadım bu kulaklıklarla. 400 tl ucuz bir fiyat. Sizce alıp bir deneyeyim mi ?

Cloud 2 ve Arctis 1 Wireless var bende, ses kayıtları almayı düsünüyorum bu ara harici bir setup kurdum. Kablo ile ses kartına bağladıgımda hoş bir ses alamadım bu kulaklıklarla. 400 TL ucuz bir fiyat. Sizce alıp bir deneyeyim mi?

Çok ucuz bir fiyat neden alıp denenmesin ki. Ayrıca dediğiniz ürünler oyun için tunelenmiş ürünler zaten kaliteli bir dinleti sunmayacaktır size.

Creative markası sandığınız kadar kaliteli ürün yapmıyor malesef. 2000'lerden beri ürünlerini kullanırım kulaklığını da kullamışlığım vardır. Ürünleri sanıldığı kadar kaliteli değil. yazılım konusunda hep zayıf kalmıştır. ama bir kulaklık için 400 TL uygun bir fiyat alınabilir. 60 dolarlık bir beklentiniz kesinlikle olmasın.

Arkadaşlar kalitesi nasıl?
İhtiyacım yok . Ancak 350 TL ye filan geliyor bana . Ucuz gibi .
Bu fiyata nasıl ? Rampage den artışı eksisi ne 🤣?
En kötü hediye ederim . Ancak kalitesini bilemiyorum , biraz anlatır mısınız?

Arkadaşlar kalitesi nasıl?
İhtiyacım yok. Ancak 350 TL'ye filan geliyor bana. Ucuz gibi.
Bu fiyata nasıl? Rampage'den artışı eksisi ne 🤣?
En kötü hediye ederim. Ancak kalitesini bilemiyorum, biraz anlatır mısınız?

Konu başında da önceki sayfa da da incelemesini paylaştım ürünün bakıp fikir elde edebilirsiniz.

Artısı Rampage'den çok daha kaliteli ses sunmasıdır, hafif olmasıdır müzikal dinletisinin daha iyi olmasıdır.

Konu başında da önceki sayfa da da incelemesini paylaştım ürünün bakıp fikir elde edebilirsiniz.

Artısı Rampage'den çok daha kaliteli ses sunmasıdır, hafif olmasıdır müzikal dinletisinin daha iyi olmasıdır.

Evet okudum yazıyı. Fiyat bandı için oldukça iyi gibi, ayrıca 350 TL'ye ne kaldı?
Ancak ihtiyacım yok, 4 yıldır BT kulak içi hariç hiçbir kulaklık kullanmadım. Ve BT kulak içi gayet beni mutlu ediyor. Bakalım yine de alacağım sanırım.

Creative markası sandığınız kadar kaliteli ürün yapmıyor maalesef. 2000'lerden beri ürünlerini kullanırım kulaklığını da kullamışlığım vardır. Ürünleri sanıldığı kadar kaliteli değil. Yazılım konusunda hep zayıf kalmıştır. Ama bir kulaklık için 400 TL uygun bir fiyat alınabilir. 60 dolarlık bir beklentiniz kesinlikle olmasın.

Hocam ses konusunda kendileri bir mücehverdir bu alemde benim nezlimde hep öyle en azından hangi ürünün kullansam çok keyif verdi bana en sonra rage Wireless kullanmıştım efsaneydi yazılımında o zamanın şartlarında çok destek sunuyordu.

Evet okudum yazıyı. Fiyat bandı için oldukça iyi gibi, ayrıca 350 TL'ye ne kaldı?
Ancak ihtiyacım yok, 4 yıldır BT kulak içi hariç hiçbir kulaklık kullanmadım. Ve BT kulak içi gayet beni mutlu ediyor. Bakalım yine de alacağım sanırım.

Ya gümrükte takılan mallar toplu bir şekilde uygun bir paraya ihaleyle alındı ya da zamanında stok yapıldı elde kaldı.

Geri
Yukarı