Creative Inspire T7700 ve H81M Pro-VD Bağlantısı

BurnInMyFire

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Elimde bu sistem var ve PC'me bağlamak istiyorum. Anakartım H81M Pro-VD (3 jack var). Aida64'e göre ise ses kartım Realtek ALC887. Bağlantı kablosunun bir ucu 3'lü jack, diğer ucu 4'lü. 4'lü olanı subwoofer'a renklerine göre taktım. Diğer 3'lü jack'ı PC'ye bağladım. Ayarları yaparken yeşil jack sadece ön hoparlör çıkışı oluyor. Diğer 2 jack'ı ise Orta/Subwoofer hoparlör çıkışı, Arka Hoparlör Çıkışı, Yan Hoparlör Çıkışı olarak seçebiliyorum. Fakat bu üç seçenekten herhangi ikisini seçtiğimde 2 hoparlör boşta kalıyor. Bu durumda ben bu ses kartı ile bu sistemi tam olarak kullanamaz mıyım? Hoparlör yapılandırmasında 7.1 seçeneğini seçtim.

Ayrıca subwoofer jack'larında front left girişi tepki vermiyor. Hoparlörlerin hepsi sağlam. Acaba tamir şansı oluyor mu bu durumda?( Şu anda sistemi 4+1 şeklinde kullanabiliyorum)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı