Creative SB 5.1 PCI ses kartı anakartta nereye takılır?

cetesiz11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben mikrofondan kayıt yaptığım için bilgisayarıma harici bir ses kartı alıcam ama ses kartını anakartta nereye takacağımı bilmiyorum. Anakartım Asus A88XM-A. Alacağım ses kartı Creative SB 5.1 PCI. Ama resmine baktığımda ses kartının girişi büyük. Ama anakartta giriş yeri küçücük. Nereye takıcam?

PCİ-E yuvasına takabilirsin.

Anakart bu değil mi?

line.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben mikrofondan kayıt yaptığım için bilgisayarıma harici bir ses kartı alıcam ama ses kartını anakartta nereye takacağımı bilmiyorum. Anakartım Asus A88XM-A. Alacağım ses kartı Creative SB 5.1 PCI. Ama resmine baktığımda ses kartının girişi büyük. Ama anakartta giriş yeri küçücük. Nereye takıcam?
PCİ-E yuvasına takabilirsin.

Anakart bu değil mi?
Eki Görüntüle 22300
Yanlış bilgilendirmeden ceza aldınız. PCI ses kartı PCI-e yuvasına takılamaz. Konulara araştırmadan ve bilgisizce mesaj yazmaya devam ederseniz süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız.

Alacağınız ses kartı PCI ve anakartınızda PCI slotu mevcut. PCI-e slotunun altındaki siyah yuvaya takacaksınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı