Creative Sound Blaster 5.1 VX Stereo Ses Sorunu

atakan_abi

Hectopat
Sayın Technopat ailesi, creative vx 5,1 ses kartım var ve windows 7 64 bit kulllanıyorum. Problemim daha önceleri ses kartımın cmss-3d özelliği sayesinde hoparlörlerimden ister stereo ister 3d olarak hepsinden ayrı ayrı ses alırken, şimdi internette iken bu özellik çalışmıyor. Flash playeri silince sorun düzeliyor fakat o zamanda youtube gibi siteler çalışmıyor. Ses sistemim creative t 6160. Bir de önceden xp yüklü makinamda bu sorun yoktu, sorun windows 7 ya da flash playerde olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son çıkan sürücü bu, yüklü mü?

Driver
Creative Sound Blaster 5.1 VX Driver 1.04.0090
Dosya Boyutu: 44.53 MB
icon_download.gif
Download

Çıkış tarihi : 25 Ekim 12
File Name : SB24_PCDRV_LB_WIN8_1_04_0090.exe

• Windows 8 64-bit veya 32-bit
  • Windows 7 64-bit veya 32-bit
  • Windows Vista 32-bit veya 64-bit
  • Creative Sound Blaster 5.1 VX

Bu arada ben de Windows 8.1'e geç derim.

En son çıkan sürücü bu, yüklü mü?

Driver
Creative Sound Blaster 5.1 VX Driver 1.04.0090
Dosya Boyutu: 44.53 MB
icon_download.gif
Download

Çıkış tarihi : 25 Ekim 12
File Name : SB24_PCDRV_LB_WIN8_1_04_0090.exe

• Windows 8 64-bit veya 32-bit
  • Windows 7 64-bit veya 32-bit
  • Windows Vista 32-bit veya 64-bit
  • Creative Sound Blaster 5.1 VX

Bu arada ben de Windows 8.1'e geç derim.

Bu driveri yükledim ses hiç çıkmadı bende eskisine döndüm.

- - - Güncellendi - - -

Windows 8.1 güncelleştirme mi, yoksa işletim sistemi olarak direk yükleyebilir miyim?

Bu driveri yükledim ses hiç çıkmadı bende eskisine döndüm.

- - - Güncellendi - - -

Windows 8.1 güncelleştirme mi, yoksa işletim sistemi olarak direk yükleyebilir miyim?

Modelleri doğru verdi isen çalışması lazımdı tabi eski driveri silmedi isen ayrı mesele.
Windows 8.1'i Temiz kurulum ile yükle.

Arkadaş flash player 11 i silip onu yükledim sorun kısmen düzeldi. Kısmen dediğimde youtube ws sorun yok ama bazı siteler flash güncel değil diyip açmıyor.

Arkadaş flash player 11 i silip onu yükledim sorun kısmen düzeldi. Kısmen dediğimde youtube ws sorun yok ama bazı siteler flash güncel değil diyip açmıyor.

Çok güzel bir virüs bu. Siz de indirince Facebook hesabınız sizden habersiz siteleri beğeniyor.

Arkadaşlar flash player 10 da ses kartımda sorun olmadan kullanıyorum, ama bu seferde youtube de film izlerken bilgisayar bir süre sonra uyku moduna giriyor.

Flash player 11'i yüklediğimde ise youtubede film izliyorum sorunsuzca fakat bu seferde ses kartımın cmss-3d modunu kullanamıyorum. Ne olur bu konuda bir çözüm bulun ya, bu arada ses kartımın driveri güncel Windows 7 yoksa xp'ye mi geçmem gerek?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı