Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2293 TL

Hocam Arctis Prime zaten iyi bir kulaklık. Onu alsanız da pişman olmayacaksınız.

Ben kendim olsam GSP600 alırdım. Bu DAC ile çok fazla GSP500-600 kullanan var ve bir tane memnun olmayan adam görmedim.

+ olarak Sennheiser'dan kötü mal çıkmaz.

Prime çok iyi kulaklık ama Arctis Pro'nun bir tık kırpılmış hali.

GSP600 ise Arctis Pro'nun direkt rakibi.

GSP600 varken Arctis Pro'nun kırpılmışını almak istemem açıkçası. Fakat dediğim gibi, iki kulaklıkta çok iyidir. Pişman etmez kesinlikle.

Fiio K5 Pro konusuna gelecek olursakta, Creative G6 ve Fiio K5 Pro hemen hemen yakın performanslar gösteriyor. Fiio K5 Pro müzik için daha iyi bence ama aradaki fiyat farkını düşünecek olursak G6 çok daha iyi bir tercih oluyor şuan.
tabi hocam fiio k5 in suratına bakmam ben bu fiyata g6 varken. Akşama bitmezse alıcam artık ya yeter ben kablosuz kulaklık sevmiyorum analog adamdır

Hocam ama şöyle Arctis Prime içinde inceleyen kişi bu kulaklıkta müzik istiyorsanız amp dac şart diyordu fiio k5 pro önermişti. Yani o kulaklığın sürücüleri vs. çok iyi şeyler vaat ediyormuş. kendisi sennheiser hd660s i bırakmış o derece. Ama bilmiyorum tabi. İsim vermek yasak mı bilmiyorum ama inceleyen kişi Burak Şolt'tu.
Sennheiser HD660s ile Arctis prime ile karşılaştırmak komik olmuş biraz. Burak şoltun da videosunu izlemıştim kulaklığı övüyor fakat referanslarla karşılaştırmıyor hiç. Kendisi de referans bir kulaklık kullanıyor zaten müzik için.

Neredeyse bedava sayılır. Komik fiyat.

İhtiyacı olan kaçırmasın arkadaşlar. Bu fiyata daha iyisini bulmak imkansız.

Kargo+vergi dahil 2293 TL'ye geliyor. Bazı bankaların elektronik alışverişlerine sonradan faizsiz taksitlendirme oluyor. (Ben Vakıfbank'ın 5 taksit kampanyasından faydalandım.)

Alanlara hayırlı olsun şimdiden :)

Not: bedava kargo için Prime üyesi olmalısınız.

CREATIVE G6 7.1 HD Gaming DAC and External USB Ses Kartı Amazon.com.tr
Aldık bakalım 2000 tl ye gelecek yanında bir de gsp 600 vs. çakıcam hifi dünyası beni bekler :D

Sennheiser HD660s ile Arctis prime ile karşılaştırmak komik olmuş biraz. Burak şoltun da videosunu izlemıştim kulaklığı övüyor fakat referanslarla karşılaştırmıyor hiç. Kendisi de referans bir kulaklık kullanıyor zaten müzik için.
Hocam HD660S değildi pardon HD6XX ti burak şolt un kulaklığı. Videoda ise HD6XX i kenara koyup arctis prime kullandığını söylemişti o yüzden kafamı çok karıştırdı açıkçası.

Hocam Arctis Prime zaten iyi bir kulaklık. Onu alsanız da pişman olmayacaksınız.

Ben kendim olsam GSP600 alırdım. Bu DAC ile çok fazla GSP500-600 kullanan var ve bir tane memnun olmayan adam görmedim.

+ olarak Sennheiser'dan kötü mal çıkmaz.

Prime çok iyi kulaklık ama Arctis Pro'nun bir tık kırpılmış hali.

GSP600 ise Arctis Pro'nun direkt rakibi.

GSP600 varken Arctis Pro'nun kırpılmışını almak istemem açıkçası. Fakat dediğim gibi, iki kulaklıkta çok iyidir. Pişman etmez kesinlikle.

Fiio K5 Pro konusuna gelecek olursakta, Creative G6 ve Fiio K5 Pro hemen hemen yakın performanslar gösteriyor. Fiio K5 Pro müzik için daha iyi bence ama aradaki fiyat farkını düşünecek olursak G6 çok daha iyi bir tercih oluyor şuan.
Ses kartını aldım. HyperX Cloud II ile kullanacağım sanırım yetersiz kalacak. Bir üst kulaklığa geçmem gerekirse ne önerirdiniz?

Ses kartını aldım. HyperX Cloud II ile kullanacağım sanırım yetersiz kalacak. Bir üst kulaklığa geçmem gerekirse ne önerirdiniz?
cloud 2 de zaten ses kartı var tabii bunun kadar iyi değil ama çok bir şey değiştirmez bence. Hi-fi dediğimiz kulaklıklar lazım. Kaldı ki oyun için böyle bir amfiye de ihtiyacınız yok ki.

Bende de Cloud II var biliyorsunuz.

Black Friday'de GSP600, Logitech G Pro X, Logitech Astro A40 yada Arctis Pro kovalayacağım uyguna düşerse bu modellerden birini almak istiyorum.

Black Friday'de GSP600, Logitech G Pro X, Logitech Astro A40 yada Arctis Pro kovalayacağım uyguna düşerse bu modellerden birini almak istiyorum.
Arctis pro sürücüleri düz ses ve sizi memnun etmez bence. Prime önermemdeki en büyük sebep deri olması ve pro daki sürücüleri müzik için ayarlamaları hocam. Arctis pro kullanmıstım ama hiç beğenmeyip satmıştım.

Arctis pro sürücüleri düz ses ve sizi memnun etmez bence. Prime önermemdeki en büyük sebep deri olması ve pro daki sürücüleri müzik için ayarlamaları hocam. Arctis pro kullanmıstım ama hiç beğenmeyip satmıştım.
Hocam GSP600 ilk önceliğim.

Uyguna hangisi denk gelirse onu alacağım. Bakalım artık hayırlısı.

Bu modelleri almak istiyorsunuz çünkü ses kartının bu kulaklıklarda daha iyi verimli olacağı için mi?
cloud 2 de zaten ses kartı var tabii bunun kadar iyi değil ama çok bir şey değiştirmez bence. Hi-fi dediğimiz kulaklıklar lazım. Kaldı ki oyun için böyle bir amfiye de ihtiyacınız yok ki.
Scout mode beni cezbetti. Rekabetçi oyunlar için çok iyi bir özellik ve ayrıca incelemelerde oyun için alınması gereken bir ses kartı olarak bahsediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı