Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2293 TL

Sennheiser HD 660s ile müzik için kullanımda tavsiyeleriniz var mı ? Şu equalizer ayarları, şu program vs gibi. Ben dün biraz bakınırken şu siteyi buldum. Kullandığınız kulaklıgı, equalizer appini seçip, istediğiniz ayarı yapıp anlık aşağıdan müzikler üzerinde gözlemelyebiliyorsunuz.

Sennheiser HD 660s ile müzik için kullanımda tavsiyeleriniz var mı ? Şu equalizer ayarları, şu program vs gibi. Ben dün biraz bakınırken şu siteyi buldum. Kullandığınız kulaklıgı, equalizer appini seçip, istediğiniz ayarı yapıp anlık aşağıdan müzikler üzerinde gözlemelyebiliyorsunuz.

İlk başta bilgisayara equalizer apo diye bir program var onu indir. Daha sonra Peace diye bir eklentisi olacak onu indir. Daha sonra buradaki ayarı yap.

Bunu beğenmezsen oratory abimizin bir ayarı var onu dene. Attığım linkten 58X'i bul. Zaten 660s ile 58x birbirinin aynısı denilebilir.

Arkadaşlar ürün geldi. Denedim. Çok detaylı deneme fırsatım olmadı ama Sony MDR 1 ABT kulaklığa level atlattı. Baya fark etti. 400 GB FLAC arşivim var. O arşivdeki müziklerin hakkını verecek gibi.

Detaylı EQ ayarı yapamadım. Üstün körü ilk izlenimim çok olumlu.

AKG N700NC ile de deneyeceğim, HyperX Cloud 2 ile de deneyeceğim.

Fakat bu DAC'ı bu kulaklıklar kesmez. En yakın zamanda daha üst seviye bir kulaklık almayı düşünüyorum :)

WhatsApp Görsel 2023-11-08 saat 19.52.23_45062c0f.jpg
WhatsApp Görsel 2023-11-08 saat 19.52.25_fc1761b8.jpg

WhatsApp Görsel 2023-11-08 saat 19.52.25_f6906e83.jpg

Bu arada son ses dinliyordum Sony kulaklıkla eskiden. Şuan %70 sesi zor açıyorum. Kulaklarım patlayacak gibi 😁

Son düzenleme:
İlk başta bilgisayara equalizer apo diye bir program var onu indir. Daha sonra Peace diye bir eklentisi olacak onu indir. Daha sonra buradaki ayarı yap.

Bunu beğenmezsen oratory abimizin bir ayarı var onu dene. Attığım linkten 58X'i bul. Zaten 660s ile 58x birbirinin aynısı denilebilir.

Bu ayarlar sadece stüdyo kulaklıkları için mi geçerli? Gaming kulaklıklara bu EQ ayarlarını yaparsak verim alabilir miyiz müzik konusunda olsun oyun konusunda olsun?

Bu ayarlar sadece stüdyo kulaklıkları için mi geçerli? Gaming kulaklıklara bu EQ ayarlarını yaparsak verim alabilir miyiz müzik konusunda olsun oyun konusunda olsun?
Kanka eğer oratory listesinde kulaklığını bulabilirsen dene. Profesyonel EQ ayarını ben bilmiyorum tek yaptığım 20-250 arasına +6 desibel vermek 🤣

Konuya bir avantaj eklemesi yapmak istiyorum daha önce yazanı görmedim. Son anlaşmadan sonra Nays artık Amazon alımlarında da %15 cashback veriyor. Limitlerden dolayı maksimum 200 TL cashback alabiliyorsunuz ancak Nays ile alırsanız 200 TL daha ucuza alacaksınız gibi düşünebilirsiniz. Şimdiden alacaklara hayırlı olsun.

G6 yazılımından birkaç ayara bakarken, eskiden de Logitech G430 da surround kullandığımda baş ağrısı oluyordu. Burda da farkettim ki o ayar crystalizer mış. Ses tiz geldikçe başımı ağrıtıyor, var mı aynı durumu yaşayan?

Arkadaşlar ürün geldi. Denedim. Çok detaylı deneme fırsatım olmadı ama Sony mdr 1 abt kulaklığa level atlattı. Bayağı fark etti. 400 GB FLAC arşivim var. O arşivdeki müziklerin hakkını verecek gibi.

Detaylı EQ ayarı yapamadım. Üstün körü ilk izlenimim çok olumlu.

AKG N700nc ile de deneyeceğim, HyperX Cloud 2 ile de deneyeceğim.

Fakat bu DAC'ı bu kulaklıklar kesmez. En yakın zamanda daha üst seviye bir kulaklık almayı düşünüyorum :)

Eki Görüntüle 2007748Eki Görüntüle 2007751
Eki Görüntüle 2007753

Bu arada son ses dinliyordum Sony kulaklıkla eskiden. Şu an %70 sesi zor açıyorum. Kulaklarım patlayacak gibi 😁

O seviyelerde dinlemeyin kulak sağlığına çok zarar verir heleki önden takıyorsanız kasaya.

İlk başta bilgisayara equalizer apo diye bir program var onu indir. Daha sonra peace diye bir eklentisi olacak onu indir. Daha sonra buradaki ayarı yap.

Bunu beğenmezsen oratory abimizin bir ayarı var onu dene. Attığım linkten 58X'i bul. Zaten 660s ile 58X birbirinin aynısı denilebilir.

Equalizer aponun tizleri iyi mi çok tiz verebiliyor mu?

G6 yazılımından birkaç ayara bakarken, eskiden de Logitech G430 da Surround kullandığımda baş ağrısı oluyordu. Burada da fark ettim ki o ayar Crystalizer mış. Ses tiz geldikçe başımı ağrıtıyor, var mı aynı durumu yaşayan?

Tiz nasıl baş ağrısı yapıyor anlamadım?

Geri
Yukarı