Elektronik Creative Sound BlasterX G6 2400TL

Hocam bugün ses tekerleğinin dönerken tabiri caizse yalpaladığını farkettim. 5 Saniyelik bir video yükledim. Sizde de böyle mi ? Değil ise iade süreci geçmeden iade edeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende böyle bir sorun görmedim, ama ses açıp kapamada sorun yoksa bence geri göndermelik bir şey değil.

Benim ürünümde videonuzdaki gibi bir sorun yok. Darbe almış, eğilmiş gibi. Dibinde ince bir metal var o yamulmuş mu bir bakın. Bir de oraya basılı tutunca beyaz ışık kırmızıya dönüyor. Ses açıp kapama işlemlerini kilitliyor, o işlev çalışıyor mu?

Hocam bugün ses tekerleğinin dönerken tabiri caizse yalpaladığını farkettim. 5 Saniyelik bir video yükledim. Sizde de böyle mi ? Değil ise iade süreci geçmeden iade edeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Bendekinde yamulma yok normal dönüyor.

İşlevlerinde bir sorun yok ancak gövdeye yakın pozisyonda iken basmak zor oluyor. Uzak iken daha kolay click yapıyor sesi de farklı. Metalde de bir sorun yok. Buton bu şekilde monte edilmiş gibi daha çok. İade edeyim artık nasip napalım.

Hocalarım biraz konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama sadece oyun oynayan ve Spotify'dan çoğunlukla müzik dinleyen birisi için ses kartına gerek var mı? Laptop kullanıyorum. Beyerdynamic MMX150 veya DT990 Pro almayı düşünüyorum ayrıca hangisini önerirsiniz?

Açıkçası doğru bir kulaklık ile DT990 gibi farklar yaratıyor ama uygun bir kulaklık ile farkı çok hissetmezsin. Ses yüksekliği olarak katkı sağlar, ses kalitesi istiyorsan kaliteli bir kulaklık lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı