Creators Update CS:GO Alt+Tab Yapınca Kitlenme Sorunu

@Mikael kardeşim sırf sana teşekkür etmek için açtım bu hesabı, 1 haftadır oyun giremiyordum nvidia'nın eski sürümünü geri yükledim sorun düzeldi. Çok çok teşekkürler.

@Mikael 381.89 yeni sürüm geldi denedin mi bu sürümde hata giderilmiş mi kitlenme sorunu ?
Eğer giderilmemişse eski sürüme devam :D

Hemen deneyip haber vereceğim.

Not: Oyunları silmiştim bi süreliğine onları da en baştan yüklemem gerekiyor, test etmem biraz daha uzun sürecek. Ancak Nvidia Forum'da yazılanlara göre hala ALT + TAB'da sorun yaşıyolarmış. Ordakiler yine 378.92'ye dönmüşler, ben de 10-15 dakkaya haber veririm.

Not 2: League Of Legends'de denedim yine çöküyor Windows. Bu update'den de kaçınmak gerekiyor mecburen. Bir sonraki update'de tekrar deneriz.

Bugün OS Build 15063.250 yayınlandı. Açıklama notlarında Win32 ve 3D uygulamarlarının tam ekran sorunlarını düzelttiklerini yazmışlar. Bende hala yeni Nvidia sürümü yüklüyken yeni update'i deniyip haber vericem.

Hemen deneyip haber vereceğim.

Not: Oyunları silmiştim bi süreliğine onları da en baştan yüklemem gerekiyor, test etmem biraz daha uzun sürecek. Ancak Nvidia Forum'da yazılanlara göre hala ALT + TAB'da sorun yaşıyolarmış. Ordakiler yine 378.92'ye dönmüşler, ben de 10-15 dakkaya haber veririm.

Not 2: League Of Legends'de denedim yine çöküyor Windows. Bu update'den de kaçınmak gerekiyor mecburen. Bir sonraki update'de tekrar deneriz.

Bugün OS Build 15063.250 yayınlandı. Açıklama notlarında Win32 ve 3D uygulamarlarının tam ekran sorunlarını düzelttiklerini yazmışlar. Bende hala yeni Nvidia sürümü yüklüyken yeni update'i deniyip haber vericem.
15063.250'ye geçtim. Senin test sonucuna göre sürücüyü yükseltebilirim.

Az önce hem 15063.250 güncellemesini hem de Nvidia'nın 381.89 güncellemesini kurdum. Fakat CS de alt-tab sorunu bende gene oldu. Nette biraz araştırdıktan sonra Windows ayarlarında Oyun sekmesinde tüm ayarları kapadım ve CS yi windows 8 uyumluluk modunda çalıştırdım sorunum düzeldi.

Az önce hem 15063.250 güncellemesini hem de Nvidia'nın 381.89 güncellemesini kurdum. Fakat CS de alt-tab sorunu bende gene oldu. Nette biraz araştırdıktan sonra Windows ayarlarında Oyun sekmesinde tüm ayarları kapadım ve CS yi windows 8 uyumluluk modunda çalıştırdım sorunum düzeldi.
Oyun modu kapalı ve uyumluluk modu win8.1 seçtiğinizde sorun yok oldu yani
Bence hala kusurlu ya ben yüklemeyeceğim eski driver daha iyi kitlenme sorunu yok :D

381.89 ve 15063.250 hala çakışmaya sebep oluyor. Çok merak ediyorum, 2 sürüm öncesinde hem önceki hem de şimdiki Windows ile sorunsuz çalışan driver nasıl birden Deadlock'a sebep oluyor.

Update beklemeye devam...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı