CRG5 kronik sorunlara sahip mi?

363436

Hectopat
Selamlar, elimizde bir kupon var ve bunun sayesinde shop.samsung.com adresinden CRG5 monitörünü 450 TL'ye alabiliyoruz ancak kafama takıldı, CRG5 kronik sorunlara sahip mi? Technopat'ta birkaç konuda titreşim olduğunu ve ghosting olduğunu duymuştum. Ghosting rahatsız edici derecede mi? Hisseder miyim? Eğer hissedeceksem sizce CRG5 mi almalıyım yoksa R350 mi almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Eğer R350 alırsam hiçbir ücret ödemiyorum, onu da belirteyim.

@SkyRose

Son düzenleme:
Selamlar, elimizde bir kupon var ve bunun sayesinde shop.samsung.com adresinden CRG5 monitörünü 450 TL'ye alabiliyoruz ancak kafama takıldı, CRG5 kronik sorunlara sahip mi? Technopat'ta birkaç konuda titreşim olduğunu ve ghosting olduğunu duymuştum. Ghosting rahatsız edici derecede mi? Hisseder miyim? Eğer hissedeceksem sizce CRG5 mi almalıyım yoksa R350 mi almalıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Eğer R350 alırsam hiçbir ücret ödemiyorum, onu da belirteyim.

@SkyRose

CRG5 ms değerinden dolayı ghosting var diyorlar ama tam fiyat performans bence fark etmezsiniz Ghosting'i.

Kronik sorunları var crg5’in. Ghosting ve renk sorunları var. Almayın.
Siz forumda sorun yaşayanlardansınız sanırım, görmüştüm konunuzu. Başka bir CRG5 kullanıcısını gördüm, titreşim/renk sorunu yaşamadığını söyledi. Ona dayanarak tercih edeceğim sanırım, bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı