Cristiano Ronaldo All Nassr'a transfer oldu!

Arkadaşlar yaşı daha yüksek olanlarla kıyaslamanızı anlamıyorum. Bu adam büyük bir adam. Yedek kalmaya tahammülü yok. Üstüne üstlük adamın maaşı çoğu kulüp için çok fazla.

Al-Nassr'a gitmektense jübile yapmayı tercih ederdim tabii.

Ne düşünüyorsunuz? Bu sefer kesinleşti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Üzerinde baskı olduğu için Avrupa'da oynanamazdı bu şekilde olması çok doğal yine de hakkında hayırlısı olsun

Ne düşünüyorsunuz? Bu sefer kesinleşti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yıllardır Ronaldo'nun maçlarını izleyince tüylerim diken diken olur, bu fotoğrafı gördükten sonra kendime gelemedim, çok çok büyük hata. Ronaldoyu savunacak çok şey kalmadı gibi.

İbrahimovic'in iki sene Amerika yapıp döndüğü gibi kendisi de 1-2 sezona dönüp kariyerine devam eder umarım, Ronaldo gibi dev bir kariyerin sonu bu olmamalı. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım diye tutturup efsanesi olduğu ManU'yla arasını bozmasına değer miydi? Yedek kalmayı kabul edip 60-70. dakikalarda oyuna girip takımını ipten alacak oyuncu olmak varken ne gerek vardı bunlara?

Yedek kalmayı, artık yaşlandığını kabullenmeyi bünyesine yediremedi, bir de bebeğini kaybetti bu süreçte mental olarak çok yıprandı. 1-2 sene kafa olarak rahat edeceği bir ligde geçirmesi, bir yandan da servetine servet katması mantıksız değil ama çok üzücü bizler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı