Cristiano Ronaldo hangi takıma transfer olacak?

OneChip

Decapat
Daha fazla  
1657532414354.png

transfermarkt.com sitesinde gördüm roma ve PSG'ye gitmez diye düşünüyorum. Büyük bir ihtimal Bayern Münih veya Real Madrid'e gidecektir bence. Sizce hangi takıma gidecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Psg'ye bende gitmeyeceğini düşünüyorum ama şl şampiyonluğu almak için her şeyi yapabilir.
Burada en olası takımlar bayern ve psg diye düşünüyorum.

Psgye bende gitmeyeceğini düşünüyorum ama şl şampiyonluğu almak için her şeyi yapabilir.
Burada en olası takımlar bayern ve psg diye düşünüyorum.

Psg ye gitse şampiyonlar ligini alma ihtimali %0 oyuncuların çoğu ruhsuz ve arma yerine para için oynuyorlar.

Psg ye gitse şampiyonlar ligini alma ihtimali %0 oyuncuların çoğu ruhsuz ve arma yerine para için oynuyorlar.

Ekstra olarak da Mbappé'ye verdikleri para yüzünden ronaldoya fazla para verme ihtimalleri düşük ronaldo o yüzden gitmeyebilir. Mbappé'nin maaşı için oyuncuları satıyordular galiba.

Bana göre real ya da bayern alman ligine pek sıcak bakacağını düşünmuyorum ama realdede hep ilk 11 de oynaması zor gibi psg olmaz barça lewayı aldı.

Bana göre real ya da bayern alman ligine pek sıcak bakacağını düşünmuyorum ama realdede hep ilk 11 de oynaması zor gibi psg olmaz barça lewayı aldı.
atletico madridde diyolarda Reale ihanet olur bence bi sezon daha Manchester Unitedda kalır

Geri
Yukarı