Cristiano Ronaldo mu? Lionel Messi mi?

Başta dünya kupası olmak üzere birkaç kupayı da nasıl kazandığını gördük messi'nin.
Messi'nin bacak kasınıda gördük

IMG-20240413-WA0003.jpg

2022 dünya kupasının Portekiz ve Arjantin'in bütün maçlarını izledim. Hakemler arjantin'e daha ayrıcalıklı davranıyordu. Hatta Suudi Arabistan - Arjantin maçında Araplar 2-1 öndeydi dakika 90 olmuştu. hakemler bilerek +7 verdiler. ama maç 7 dakika uzaması gerekirken 11 dakika uzadı sırf arjantine biraz daha şans vermek için.

2022 dünya kupasının Portekiz ve Arjantin'in bütün maçlarını izledim. Hakemler arjantin'e daha ayrıcalıklı davranıyordu. Hatta Suudi Arabistan - Arjantin maçında Araplar 2-1 öndeydi dakika 90 olmuştu. hakemler bilerek +7 verdiler. ama maç 7 dakika uzaması gerekirken 11 dakika uzadı sırf arjantine biraz daha şans vermek için.
FIFA messiye destek oluyor.

FIFA 22 Messi'nin istatistikleri 91 gen Ronaldo'nun 89 şike var FIFA 19da Ronaldo 94 gen di.

Final maçında Fransa'ya verilmeyen penaltı'yı ve faulleri gördük. Arjantinli oyuncular çok sert müdahaleler yapmasına rağmen ya sarı kart gördüler yada kart bile görmediler. Arjantin'e yapılmayan faullerde hakem arjantin'e serbest vuruşlar verdi.

Final maçında Fransa'ya verilmeyen penaltı'yı ve faulleri gördük. Arjantinli oyuncular çok sert müdahaleler yapmasına rağmen ya sarı kart gördüler yada kart bile görmediler. Arjantin'e faul bile yapılmamasına rağmen hakem arjantin'e serbest vuruşlar verdi.
Fransa kalecisi donnarumma mıydı?

Tamam ama o zamanlar 18 de 94'dü? Prime olduğundan olabilirmi hocam.
2018 Yılı zaten Ronaldo-Messi tartışmasının kapandığı yıldır. Ronaldo o dönemler müthiş performans sergiliyordu. Messi'de iyiydi 2018'de ancak ronaldo çok daha iyi'idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı