Cristiano Ronaldo Wallpaper Çalışmam

AslanOnbir

Hectopat

Dosya Ekleri

• cr7wp.png
    cr7wp.png
    708 KB · Görüntüleme: 56
Hala futbol oyunlarına yama yapıyor olsaydım sizi ekibimde görmek isterdim ancak şansınızı kaybettiniz :D 🤣

Bilerek yaptım zaten hızlı bir tasarım oldu. Uzun bir süredir yapmıyordum. Kafa dağıtmak için yani...

Düşünceniz yeter :)
Güzel olmuş emeğinize sağlık bende bir kaç yıl ilgilenmiştim sadece göz ucu gördüğümü söyledim daha profesyonel olarak bakarsak o arka plan yıldırım (flash) efekti olan arka plan o fotoğrafa olmamış belki benim simetrik bakış açımdandır. Önde tek karaktere odaklanmak için çok sert hatlara sahip bir arka plan gibi geldi. Ancak güzel olmuş 🙏

Güzel olmuş emeğinize sağlık bende bir kaç yıl ilgilenmiştim sadece göz ucu gördüğümü söyledim daha profesyonel olarak bakarsak o arka plan yıldırım (flash) efekti olan arka plan o fotoğrafa olmamış belki benim simetrik bakış açımdandır. Önde tek karaktere odaklanmak için çok sert hatlara sahip bir arka plan gibi geldi. Ancak güzel olmuş 🙏

Teşekkürler arkadaki şimşek işareti biraz detaylı bakarsanız Ronaldo'nun forma numarasını anlatıyor ve ayrıca CR7 logosunda bulunan bir simge.

https://clipart.info/images/ccovers...-7-Nike-logo-png-design-identity-graphics.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı