Cristiano Ronaldo Wallpaper Çalışmam

Kato güzel olmuş 1080p atta yapalım arkaya. Eleştirim de şu; o şimşek veya 7 her neyse onu biraz daha yükseltip ya da büyütüp ayağınarkasından kurtarırsanız biraz daha hoş durabilir bence.. Basitçe değiştirebileceksen bne şahsen görmek isterim.. Eline sağlık.

Kato güzel olmuş 1080p atta yapalım arkaya. Eleştirim de şu; o şimşek veya 7 her neyse onu biraz daha yükseltip ya da büyütüp ayağınarkasından kurtarırsanız biraz daha hoş durabilir bence.. Basitçe değiştirebileceksen bne şahsen görmek isterim.. Eline sağlık.

Şu an düzeltemem maalesef. 1080 P olarak dosya eki sundum. İndirebilirsiniz.

Teşekkürler arkadaki şimşek işareti biraz detaylı bakarsanız Ronaldo'nun forma numarasını anlatıyor ve ayrıca CR7 logosunda bulunan bir simge.

https://clipart.info/images/ccovers...-7-Nike-logo-png-design-identity-graphics.png
Güzel bir detay olmuş ancak söylediğim gibi bana göre ön plandaki tek bir karaktere odaklanırken arka planının çok keskin olması göz zevki olarak beni yoruyor. Tekrardan ellerinize sağlık başka çalışmalarınızı görmek dileğiyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı