Çözüldü Crıtıcal-process-dıed mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
7
Kaspersky ile gelişmiş temizleme yapıyordum temizleme bitince otomatik olarak sistem yeniden başlatıldı tabii. Yeniden başlatılıyor ekranı geldi aradan 3 saniye geçti ve mavi ekran verdi bu bilgisayarda ilk kez mavi ekran ile karşılaşıyorum. Hatanın tam kodu:
Crıtıcal-process-dıed.

Şu an PC'nin kendine gelmesini bekliyorum açıldıktan sonra minidump dosyalarını da paylaşacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

Çözüm
Neden sisteminizde birden fazla AV yüklü? Sorunun Kaspersky'de olduğunu görüyorum, kaldırın. ESET şimdilik kalabilir, sorununuzun gidişatına göre onu da kaldırmanız gerekebilir. Sorununuz çözülürse belirtmeyi unutmayın, yine mavi ekran alırsanız yeni dosyaları atarsınız.
Bunu buraya bırakıp kaçıyorum. Mavi ekrancılar ilgilenecektir.

Kaspersky ile gelişmiş temizleme yapıyordum temizleme bitince otomatik olarak sistem yeniden başlatıldı tabii. Yeniden başlatılıyor ekranı geldi aradan 3 saniye geçti ve mavi ekran verdi bu bilgisayarda ilk kez mavi ekran ile karşılaşıyorum. Hatanın tam kodu:
Crıtıcal-process-dıed.

Şu an PC'nin kendine gelmesini bekliyorum açıldıktan sonra minidump dosyalarını da paylaşacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)

1 ay önce bana da aynısı oldu sizin çözümünüzü bilmiyorum ama ben format atınca düzelmişti. Ondan sonra yine aynı şekilde bilgisayarım yavaşladı c stage fixing şeklinde yazılar çıktı harddisk bozulmuş onu da değiştirdim şuan mis gibi çalışıyor.
Umarım sorununuz çözülür.

Neden sisteminizde birden fazla AV yüklü? Sorunun Kaspersky'de olduğunu görüyorum, kaldırın. ESET şimdilik kalabilir, sorununuzun gidişatına göre onu da kaldırmanız gerekebilir. Sorununuz çözülürse belirtmeyi unutmayın, yine mavi ekran alırsanız yeni dosyaları atarsınız.

Çözüm
Sanırım sorunun kaynağını buldum aslında şuan sistemimde Kaspersky ve Defender'dan başka AV yok. ESET'i kaldırıp yerine Kaspersky yüklemiştim, ESET son kısımda sistemi yeniden başlatmamı istiyordu ben sonra yeniden başlat seçeneğine tıklamıştım. Anlaşılan hatanın kaynağı ESET'den geriye kalan dosyalar ya da başka bir şey. Yardımınız için teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı