CRITICAL PROCESS DIED mavi ekran hatası

Fvrkaanyldz

Femtopat
Daha fazla  
Bu ayın 22'sinde GT730 aldım ve taktım. Sonrasında bu hatayla sürekli karşılaşır oldum. Hatanın ekran kartından olduğunu düşünüyorum. Bu gün GT730'u servise verdim. Yerine Radeon HD7350 taktım idareten. Taktığım ekran kartının sürücüsünü güncellerken yine aynı hatayla karşılaştım. Sorunun ana kaynağını bulmama yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Veri bulunmayanları geçin, diğerlerini tekrar yüklemeyi deneyin. Olmazsa MediaFire'a yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

Dosyaları açarken hata veriyor. Konu mesajında dediklerinize göre bir çözüm önerisi sunacağım, deneyin. Yine mavi ekran alırsanız yeni dosyaları atarsınız.

Ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin. Zaten güncelse tekrar kurun.

Dosyaları açarken hata veriyor. Konu mesajında dediklerinize göre bir çözüm önerisi sunacağım, deneyin. Yine mavi ekran alırsanız yeni dosyaları atarsınız.

Ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin. Zaten güncelse tekrar kurun.

DDU ile tüm güncellemeleri kaldırdım şimdi ne yapmalıyım.

En son bu hatayı verdi. Hata kodu değişti.

Dosya Ekleri

• 08da38ba-e3c5-4d11-ae9c-de43a8d264ba.jpg
    08da38ba-e3c5-4d11-ae9c-de43a8d264ba.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 570d28e3-ddc3-43df-8700-6967c233a7dc.jpg
    570d28e3-ddc3-43df-8700-6967c233a7dc.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 27
Sürücüleri kurdunuz mu? Mavi ekranın kodu belleklere işaret ediyor, dolayısıyla Memtest yapmanızı ve belleklerin modellerini belirtmenizi isteyeceğim.

Geri
Yukarı