CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Roit1

Hectopat
Yaklaşık 2-3 ay önce birkaç kez mavi ekran hatası verdi, bazıları oyun oynarken bazıları durup dururken. Tamamen format attım bilgisayara bayağıdır vermiyordu şimdi canlı dersi kapattım birkaç dakika sonra mavi ekran verdi. Kapatıp açtım yine derse katıldım arkada ders varken buraya yazıyordum durumu, yine verdi. Derslere Zoom'dan katılıyorum, laptop kullanıyorum. Lenovo y520.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olabilmemiz için Minidump dosyalarını paylaşın.

Yardımcı olabilmemiz için minidump dosyalarını paylaşın.

Biliyorum ama %0'da kalıyor o yüzden yok o dosyadan. Şimdi LoL oynarken yine hata verdi UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION. Ne yapmam lazım o yüzde de ilerlemiyorum bekledim biraz %0'da kalıyor.
Biliyorum ama %0'da kalıyor o yüzden yok o dosyadan. Şimdi LoL oynarken yine hata verdi UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION. Ne yapmam lazım o yüzde de ilerlemiyorum bekledim biraz %0'da kalıyor.

Şimdi bunu yazdım Alt Tab attım siyah ekran oldu sadece imleç gözüküyor. Noldu bu laptopa iyice kafayı yedi.

Şimdi bunu yazdım Alt Tab attım siyah ekran oldu sadece imleç gözüküyor. Kapatıp açtım açılırken yine bir mavi ekran belirip gitti.

Dosyalar olmadan ancak SFC rehberini uygulayın diyebilirim. C:\Windows dizininde MEMORY.dmp dosyası var ise onu sıkıştırıp atın.

Bunu zaten yapmıştım şimdi de bilgisayarı açtım ekran dondu. Ah yine CRİTİCAL PROCESS DİED verdi.
Dosyalar olmadan ancak SFC rehberini uygulayın diyebilirim. C:\Windows dizininde MEMORY.dmp dosyası var ise onu sıkıştırıp atın.

Kurtarma moduna girdi bilgisayar. Başlatma sorunlarını düzelt dedim düzeltilemedi dedi bana dosya yeri gösterdi. Dosyayı D: De gösterdi ama C: Deydi. Dosyanın olduğu klasöre tıkladım yükleniyor dedi sonra mavi ekran hatası verdi. Sürücülerde mi sorun var acaba ne yapmam lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı