“CRITICAL_PROCESS_DIED” Mavi Ekran Hatası

westxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarım 1 aylık fakat şu son günlerde her açtığımda 20 25 defa sürekli mavi ekran hatası alıyorum. Genelde aldığım hata "Critical process died". Fakat ara sıra farklı hatalar alıyorum ve bilgisayar kapanıp yeniden açılıyor. 30 saniye sonra tekrar restart atıyor. Yklaşık 1 saatlik açılıp kapanmadan sonra düzeliyor ve bir daha hata vermiyor. Denemediğim çözüm kalmadı, format attım, driverları güncelledim. Sadece BIOS güncelleyemiyorum. Skylake işlemci gerektiği için. Minidump dosyalarını paylaşıyorum. Sizden yardım bekliyorum acilen :(

Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:
@MF
Günaydın hayırlı günler. Hocam dün gece formatlayıp Windows 1809 güncellemesini yükledim. Geçmiş dosyaları sıfırlayıp yükleme yaptım. Fakat tekrar bu hatayı alıyorum. Şimdi okadar sık değil fakat bazı programları açarken kasılıyor ve aynı hatayı veriyor. Bilgisayarın bütün parçaları sıfır , ram test falan yaptım bir sıkıntı yok. Yeni minidump dosyalarını ekliyorum. Kafayı yememek elde değil.

Minidump

@Recep Baltaş

Üstadım şu konuya bir el atın size zahmet...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı