CRITICAL_PROCESS_DIED, WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR, XC00021A, unexpected Store mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

oguzhan.a

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
16Gb
SSD veya HDD modeli
500GB M2 SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
Anakart
Monster
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz,
BIOS Sürümü/Tarihi = American Megatrends ınc. N.1.04, 25.05.2020
İşletim sistemi adı = Microsoft Windows 10 Pro.

Yaklaşık 1 aydır CRITICAL_PROCESS_DIED, WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR, XC00021A, unexpected Store unexpected bu üç mavi ekran hatasını alıyorum. Mavi ekran aldığımda cızz diye ses geliyor ve %0 da takılı kalıyor ve minidump dosyası oluşmadığından paylaşamıyacağım. Format attım, driverları güncelledim ve Avast'ın programıyla da doğruladım Windows 10 geçtim. İnternetteki SFC /scannow, chkdsk C: Kodları yazdım. Sistemde donanımsal olarak sadece bataryanın %50'i arızalı ama hala mavi ekran alıyorum. BIOS sürümüm güncel değil ondan mı kaynaklanıyor veya da başka çözümü var mı? @Recep Baltaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS Sürümü/Tarihi = American Megatrends ınc. N.1.04, 25.05.2020
İşletim sistemi adı = Microsoft Windows 10 Pro.

Yaklaşık 1 aydır CRITICAL_PROCESS_DIED, WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR, XC00021A, unexpected Store unexpected bu üç mavi ekran hatasını alıyorum. Mavi ekran aldığımda cızz diye ses geliyor ve %0 da takılı kalıyor ve minidump dosyası oluşmadığından paylaşamıyacağım. Format attım, driverları güncelledim ve Avast'ın programıyla da doğruladım Windows 10 geçtim. İnternetteki SFC /scannow, chkdsk C: Kodları yazdım. Sistemde donanımsal olarak sadece bataryanın %50'i arızalı ama hala mavi ekran alıyorum. BIOS sürümüm güncel değil ondan mı kaynaklanıyor veya da başka çözümü var mı? @Recep Baltaş.

Minidump dosyası oluşmuyor. Mavi ekran verdiğinde %0 'da takılı kalıyor bekledim her ihtimale karşı ama sonuç yine aynı minidump oluşmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı