CrossFire HD 7870 Öneriler

Koray Yılmaz Kardeş sen kimseye takılma. kimse denemeden kafaya göre yorum yapıyor zaten hergün mü CF yapıyorsun dene sonuçları yaz resimleri at bizde bilgi sahibi olalım, zaten bende Cf yapıcam kendi elimdeki karttan bir tane daha bulursam.

Teşekkür ederim kardeşim bu arkadaşlar kullanmamış etmemiş bir hatam varsa düzeltin hani ortamda kavga ortamı değil arkadaşlar yanlış anlamasın sadece tartışma.
@Silinen üye Elinde CF var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Koray Yılmaz , benim elimde Nvidia 7300SE var. 10 TL'lik 7 yıllık kart. Donanımdan pek anlamam. Atıp tutuyorum yarım saattir. Sen videoları izlediysen sorun yok. Oradaki adamlar bu işin üstadı.
Piyasayı bilmiyorum bu arada evet. Kusura kalma. Sevgiler.

Alıp satar ha... Sizin tavsiye almak gibi bir niyetiniz yok.

Abi neden alınganlık yaptın şimdik bu kadar sinirlenme hem 10 TL ekran kartı kullansan Technopat'da gezmedin kimseyi yargılamıyorum sadece diyorum ki:
''Tamam Be almayacağım üff amma sıktınız '' :D

Bu arada ben 2 saat sonra cezalı gözükeceğim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi Neden Alıngallık Yaptın Şimdik Bukadar Sinirlenme Hem 10 tl ekran Kartı Kullansan Teknopat de Gezmedin Kimseyi Yargılamıyorum sadece diyorumki
Tamam Be almıyacam üff Amma Sıktınız :D

tamam CF Allah belasını versin :D

Bu arada Ben 2 saat sonra cezalı gözükecem :D
Tüm konuyu kapat bu konu hiç açılmadı :D ama CF yap kardeşim senın kartın soldan ikinci haneli kartı bendede var bende yapıcam para var ama kartı bulamıyorum :D sen yap bagride bilgimize bilgi katalım :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı