HD 7870 crossfire düşükk FPS problemi

@Can seçkin, yukarıda " iki kartda devrede olmasına rağmen tek kart ile aldığım fps değerlerini geçemiyorum" demişsiniz. Ben buradan bu kartı tek başına denediğiniz kanısına varıyorum. Fakat yukarıda Dark Knight adlı arkadaşımız "Gösterdiğiniz 2. ekran kartını tek takıp denedinizmi? CF köprüsünü kaldırıp." dediğinde, siz "yok denemedim" demişsiniz. Ben burada bir bilgi tutarsızlığı gördüm açıkçası.
Muhtemelen ben yanlış anlamışımdır. Biosu güncellemeyi deneyin. Ayrıca oyunda çift gpu desteği olmayabilir. Bu forumda bununla ilgili bir kaç sorun görmüştüm ve sorun genelde oyunların çift gpu desteklememesinden kaynaklıydı.

@Can seçkin, yukarıda " iki kartda devrede olmasına rağmen tek kart ile aldığım fps değerlerini geçemiyorum" demişsiniz. Ben buradan bu kartı tek başına denediğiniz kanısına varıyorum. Fakat yukarıda Dark Knight adlı arkadaşımız "Gösterdiğiniz 2. ekran kartını tek takıp denedinizmi? CF köprüsünü kaldırıp." dediğinde, siz "yok denemedim" demişsiniz. Ben burada bir bilgi tutarsızlığı gördüm açıkçası.
Muhtemelen ben yanlış anlamışımdır. Biosu güncellemeyi deneyin. Ayrıca oyunda çift gpu desteği olmayabilir. Bu forumda bununla ilgili bir kaç sorun görmüştüm ve sorun genelde oyunların çift gpu desteklememesinden kaynaklıydı.

Şöyle açıklıyayım. Söz konusu sistemde iki kart var biri 16 slotuna diğeri 8x slotuna takılı 16x slotuna takılı olan kartım eskı kartım ve onu tek başına denedim ama 8x slotuna takılı olan kartımı ( resimde görülen kart ) söküp 16x slotuna takıp tek başına denemedim . Bios ve ekran kartı sürücüm güncel ve bende tahmin ediyorum ki oyunun " battlefield 4 multiplayer " crossfire desteklemiyor çünkü bügün single player da denedim kartlar çalıştı .

Admincim sen türkçe hatalarım için banlıyabilirsin =)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı