Crown Micro CMGK-06 vs Gamenote KB866l

uıop

Hectopat
Anti-Ghosting bakımından hangi klavyeyi almalıyım? Crown Micro CMGK-06 bu klavyede 20 adet Anti-Ghosting tuşu varmış ve her tuşta Anti-Ghosting bulunuyormuş. 20 tuşa kadar algılıyor, Gamenote'u tam bilmiyorum. Hangisi daha iyi olur?
2'sinden birini alacağım, karar veremedim.

Gamenote Kb866l Kablolu Rgb Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL 1.deki yorumlar daha iyi 1. yi düşünüyorum.

Anti-Ghosting bakımından hangi klavyeyi almalıyım? Crown Micro CMGK-06 bu klavyede 20 adet Anti-Ghosting tuşu varmış ve her tuşta Anti-Ghosting bulunuyormuş. 20 tuşa kadar algılıyor, Gamenote'u tam bilmiyorum. Hangisi daha iyi olur?
2'sinden birini alacağım, karar veremedim.

Gamenote Kb866l Kablolu Rgb Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL 1.deki yorumlar daha iyi 1. yi düşünüyorum.
Bilgisi Olan Yokmu

@550519

Son düzenleme:
KB866l al. @Kiznaiver hocam Anti-Ghosting için gerekli detaya inecektir.

KB866lnin fazla inceleme videosunu göremedim ve puanı diyerine göre daha kötü crown mikrada daha fazla kişi almış 4.8 puanı var 20 adet Anti-Ghosting tuşu varmış bağımsız her tuşu algılıyormuş araştırdım tam karar veremedim crown mikra daha iyi gibime geldi memnuniyet daha fazla.

KB866L al. @Kiznaiver hocam Anti-Ghosting için gerekli detaya inecektir.
Hocam KB866 Karar Verdim Herkes Bunu Önerdi Sağolun

Son düzenleme:
KB866LNIn fazla inceleme videosunu göremedim ve puanı diyerine göre daha kötü crown mikrada daha fazla kişi almış 4.8 puanı var 20 adet Anti-Ghosting tuşu varmış bağımsız her tuşu algılıyormuş araştırdım tam karar veremedim crown mikra daha iyi gibime geldi memnuniyet daha fazla.

Hocam KB866 karar verdim herkes bunu önerdi sağ olun

Hocam memnun musunuz klavyeden Anti-Ghosting olayı var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı