Crucial BX500 SSD Sıcaklık Değerleri

240GB model vardı bende de, hava akışı olmayan bir kasa içinde 84 ü gördü maksimum, ön tarafa fan takıp fanın önüne yatay şekilde koyduğumda maksimum 40 a çıkabildi.

Bende de aynı model SSD var. 0,4 mb/s hızlara kadar düşüş yaşadığım için garantiye gönderdim bir gün sanra yeni SSD gönderdiler. Şimdilik bir problem gözükmüyor yeni SSD de. Eğer herhangi bir sorununuz varsa mutlaka garantiye gönderin. Açtığım konu:

BX500 Hız Düşmesi

Crucial BX500 arızalı çıktı onu iade edip Kingston A400 serisi bir SSD aldım bakalım o nasıl çıkacak. Crucial artık kimseye tavsiye etmem, beni kendinden soğuttu. Samsung'tan sonra en kaliteli marka dedikleri için tercih etmiştim. Adata ve Patriot marka var sorunsuz çalışıyorlar.

Ben Mx500 modelini 6 yildir kullaniyorum,gayet gecerli bir SSD markasi bence,tabi ucuz etin yahnisi mantigi soz konusu,
MX500 modelleri hakkında pek bir şikayet görmedim. BX500 için yığınla mevcut.

Kingston A400 modeli açılışta Crucial BX500'den 8 saniye yavaş açılıyor. Ama BX500 model boştayken 40-42 derecede çalışıyordu. A400 boştayken 27 derecede çalışıyor. Herhangi bir sorun yok şuan SSD ile ilgili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı