Crucial BX500 SSD Sıcaklık Değerleri

240GB model vardı bende de, hava akışı olmayan bir kasa içinde 84 ü gördü maksimum, ön tarafa fan takıp fanın önüne yatay şekilde koyduğumda maksimum 40 a çıkabildi.

Bende de aynı model SSD var. 0,4 mb/s hızlara kadar düşüş yaşadığım için garantiye gönderdim bir gün sanra yeni SSD gönderdiler. Şimdilik bir problem gözükmüyor yeni SSD de. Eğer herhangi bir sorununuz varsa mutlaka garantiye gönderin. Açtığım konu:

BX500 Hız Düşmesi

Crucial BX500 arızalı çıktı onu iade edip Kingston A400 serisi bir SSD aldım bakalım o nasıl çıkacak. Crucial artık kimseye tavsiye etmem, beni kendinden soğuttu. Samsung'tan sonra en kaliteli marka dedikleri için tercih etmiştim. Adata ve Patriot marka var sorunsuz çalışıyorlar.

Ben Mx500 modelini 6 yildir kullaniyorum,gayet gecerli bir SSD markasi bence,tabi ucuz etin yahnisi mantigi soz konusu,
MX500 modelleri hakkında pek bir şikayet görmedim. BX500 için yığınla mevcut.

Kingston A400 modeli açılışta Crucial BX500'den 8 saniye yavaş açılıyor. Ama BX500 model boştayken 40-42 derecede çalışıyordu. A400 boştayken 27 derecede çalışıyor. Herhangi bir sorun yok şuan SSD ile ilgili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı