Crucial BX500 Takılmalar ve Sistemin Yeniden Başlaması

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Crucial BX500 SSD aldım. Temiz Windows 10 kurulumu yaptım fakat bilgisayarda ara sıra takılmalar oluyor ve yeniden başlatıyor. Açılırken de bazen giriş ekranında takılıyor ve yeniden başlatıp açılıyor. Sorunu çözmem için önerileriniz nelerdir?

Merhaba.Teste sokmayı denediniz mi acaba ssdyi?
Sadece hız değerlerine baktım. Değerleri resim olarak konuya ekliyorum. Başka hangi testi önerirsiniz?
415780

Çözüm
Garantiye vermenizi tavsiye ederim, SSD'de ısılar ve data kısmı normal değil, sanırım arıza var. Bende aynı SSD'den aldım abimin leptopuna taktıracağız umarım benzer problem olmaz. SSD işi biraz şans işi.

Şu sıralar ucuzluğundan dolayı çoğumuz bu SSD'yi aldık. Umarım kronik sorunlu çıkıp hepimiz güme gitmeyiz :D

Benimki de yolda bakalım. 😓

Şu sıralar ucuzluğundan dolayı çoğumuz bu SSD'yi aldık. Umarım kronik sorunlu çıkıp hepimiz güme gitmeyiz :D

Benimki de yolda bakalım. 😓
Bilgisayarda Toshiba SSD vardı. Sağlık değerli normal olmadığı için servise gönderecektim. Bu yüzden Crucial BX500 taktım sisteme fakat bu da arızalı çıktı. İşimi şansa bırakmadan yeni bilgisayarım için aldığım 2 adet daha var onları da iade edip Samsung alacağım. Bu ürünü alma tarihimden daha 14 gün geçmedi servise göndermem gerekiyor mu?

Ucuz SSD'nin yahnisi yavan oluyormuş sanırım son aylarda bunu anlamış olduk en azından.

Bundan sonra SSD alırsam paraya kıyıp Samsung alırım muhtemelen. 100-150 TL için değmiyormuş.

Ucuz SSD'nin yahnisi yavan oluyormuş sanırım son aylarda bunu anlamış olduk en azından.

Bundan sonra SSD alırsam paraya kıyıp Samsung alırım muhtemelen. 100-150 TL için değmiyormuş.
Doğru söylüyorsun bende artık Samsung dışında SSD almayacağım.
Bilgisayarda Toshiba SSD vardı. Sağlık değerli normal olmadığı için servise gönderecektim. Bu yüzden Crucial BX500 taktım sisteme fakat bu da arızalı çıktı. İşimi şansa bırakmadan yeni bilgisayarım için aldığım 2 adet daha var onları da iade edip Samsung alacağım. Bu ürünü alma tarihimden daha 14 gün geçmedi servise göndermem gerekiyor mu?
14 gün içinde koşulsuz şartsız iade hakkın olduğunu biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı