Çözüldü Crusader Kings 3 crash veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Labwingo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam üzerinden oyunu satın aldım, bütün sürücülerim güncel. denemediğim yöntem kalmadı, bu hata ile ilgili nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Screenshot_5.png

Yardımcı olacak yok sanırım.

Çözüm
Arka arkaya yazdığınız için bildirim gelmemiş, konuları gezerken gördüm.

O halde önerim Windows 10'a geçmenizdir. Sırf elinizde anahtar var diye güncellikten mahrum kalmak mantıklı değil. Zaten 5-10 TL'ye Windows 10 için de anahtar bulabilirsiniz.
Uygulama şeklinde crash nasıl paylaşmam gerekiyor bu arada bilgisayara format dahi attım bugün bütün driverları tekrar yükleyip bütün güncellemeleri yaptım fakat oyunu yine de açamıyorum kafayı yemek üzereyim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,3 KB · Görüntüleme: 176
Aradığım dosya o değil. Şu raporu alıp paylaşın o zaman, crash dosyasını ben bulayım.

C:\Users\lablab\Documents\Paradox Interactive\Crusader Kings III\crashes\ck3_20201214_234246\minidump.dmp

Üstteki dosya olması gerek. Paylaşın; müsait olursam şimdi, olmazsam yarın bakarım.

Peki teşekkürler dönüş bekliyorum.

Sorunu ekran kartınızda görüyorum. Mevcut sürücüsünü DDU ile kaldırıp attığım sürücüyü kurun.

Bunlara ek olarak CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin.

Peki teşekkürler akşam deneyeceğim sonuçları paylaşırım fakat attığınız sürücü işletim sistemi Windows 10 ben Windows 8.1 kullanıyorum.

Elimde orijinal Windows 8.1 Key'i olduğu için 8.1'den devam ediyorum yoksa tabii ki de 10A geçmek daha mantıklı tekrar teşekkürler umarım akşam artık bu soruna çözüm bulmuş olurum.
Sorun hala devam etmek de sanırım laptopu camdan aşağıya atacağım.
Sorun hala devam etmek de yılan hikayesine dönen bu olayı açıklığa kavuşturucak baba Yiğit bekleniyor.
Elimde orijinal Windows 8.1 Key'i olduğu için 8.1'den devam ediyorum yoksa tabii ki de 10A geçmek daha mantıklı tekrar teşekkürler umarım akşam artık bu soruna çözüm bulmuş olurum.
Sorun hala devam etmek de sanırım laptopu camdan aşağıya atacağım.
Sorun hala devam etmek de yılan hikayesine dönen bu olayı açıklığa kavuşturucak baba Yiğit bekleniyor.

Varmı alternatif çözümü olan arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı