Sürprizbozan Cry of Fear'da çok fazla jumpscare var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Apartman kısmında yiyorsun biraz, bir de bahsettiğim arkadaş kovalıyor arada o kadar.

Az önce apartmanı bitirdim kimse kovalamadı.

Doktoru falan gördüm ondan sonra biraz ilerledim bir numara vs aradım hala o çar gelmedi.

Oyunu bitirdim. Ne araba kazasını gördüm ne de David'i. Ayrıca oyunda knalı bir simon daha vardı diye biliyorum, onu da görmedim. Acaba oyunu yanlış mı bitirdim?

@v1ncent @SELEF

Son düzenleyen: Moderatör:
az önce apartmanı bitirdim kimse kovalamadı

doktoru fln gördüm ondan sonra biraz ilerledim bi numara vs aradım hala o çar gelmedi

Oyunu bitirdim. Ne araba kazasını gördüm ne de David'i. Ayrıca oyunda knalı bi Simon daha vardı diye biliyorum, onu da görmedim. Acaba oyunu yanlış mı bitirdim?

@v1ncent @SELEF

İntihar mı ettin sonda? Benim gördüğüm sonda tekerlekli sandalyeli Simon ile oyundaki Simon kapışıyordu, daha sonra da kitabı yazmayı bırakıp iyileşmeye başlıyorduk. Hatta binadan kendini attığını gördüğümüz kızın ziyaretimize geldiğinden falan bahsediyordu oyun.

İntihar mı ettin sonda? Benim gördüğüm sonda tekerlekli sandalyeli Simon ile oyundaki Simon kapışıyordu, daha sonra da kitabı yazmayı bırakıp iyileşmeye başlıyorduk. Hatta binadan kendini attığını gördüğümüz kızın ziyaretimize geldiğinden falan bahsediyordu oyun.
Sizin ki iyi son sanırım. Bende yine aynı Simonla kapıştım fakat oyun sonu hem kızı, hem doktoru, hemde kendimizi öldürdüm Oyunda 5 farklı son varmış.

Kız intihar ettikten sonra ki canavarla savaşmak ve doktora silahı verip vermemek oyunun sonunu değiştiriyor.

Geri
Yukarı