Crysis 1 alınır mı?

Haklısınız, grafikler günümüze kıyasla az ya da çok (kişiye göre değişir) düştü. Ama ben hem nostalji hem de arayı kapatmak adına oynamayı istiyorum. Yoksa beklemek de mantıksız değil.

@Lyrax52 yeni hikaye olduğunu bilmiyordum, resmi bir kaynak onayladı mı yoksa teori mi?

Teori diyebiliriz. Çünkü bu hikaye bitti, para da bitti. Oyunlar eskisi gibi değil, artık piyasaya dönmek istiyorlar. O yüzden hem Crysis, hem para, hem eski şöhret için yeni hikaye gibi teoriler var ve doğruluk payları oldukça yüksek.

Steam'de Crysis 1'e sahibim ancak hem Türkçe değil, hem de oyunda grafik sorunu var. Her şey birbirine giriyor ve oynayamıyorsunuz doğal olarak. Origin'de baktım orada Türkçe dil desteği varmış ama görüntü sorununu tekrar yaşamak istemiyorum. Ayrıca Türkçe yama kurmuştum zamanında ve bir hata almıştım, çok uzun zaman olduğu için hatırlayamıyorum lakin bir sorun yaratmıştı bana.

Siz ne diyorsunuz?
Nasıl türkçe değil? Daha bir kaç ay önce indirdim sorunsuz türkçe dublaj oynadım.

IMG_20200420_061044.jpg

Buradan bas ve panoya kopyala de.
Oyunlarıma bas ve sağ üstten reedem a product code bölümünden etkinleştir.

Dosya Ekleri

• IMG_20200420_061233.jpg
    IMG_20200420_061233.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20200420_061157.jpg
    IMG_20200420_061157.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 27
Nasıl türkçe değil? Daha bir kaç ay önce indirdim sorunsuz türkçe dublaj oynadım.
Steam'de Türkçe dil desteği belirtilmiyor ama?

@Oluapjpj Denedim dostum ama işe yaramadı. Aralara boşluk ve tire koyduğum, dörtlük ve beşlik sistemlerde de işe yaramadı.

Düzeltme: Crysis 2'yi denedim ve işe yaradı. Anahtarı kopyalarken Crysis 1'in aksine kodların arasında tire de vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı