Crysis 2 gibi oyunlar bilgisayarımda çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mert Başak

Centipat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Aşçı (Pastacı)
Merhaba, Dell ınspiron 15-3573 marka bir bilgisayar aldım. Ubuntu işletim sistemi yüklüydü onu Windows 10 Pro ile değiştirdim. C++ dosyaları eksikti. Onlari Technopat sosyal platformda edindiğim bilgilerle eksikleri giderdim DirectX indirdim ve grafik sürücülerini de güncelledim. Hala degişmemiş bir sebeple oyunu hiç acmıyor hata vermiyor. Oyun simgesine tıkladıktan sonra oyuna girmiyor hata vermiyor, ana ekranda öyle kalıyor. Bir yardım edin lütfen.

Genelde böyle durumda şu yolu izleyince bende düzelir hep;

Oyuna gene simgesinden gir, Görev Yöneticisini aç, oradan Crysis2.exe yada oyunun exe ismi neyse onun görevini sonlandır, sonra tekrar açmayı dene.

Genelde böyle durumda şu yolu izleyince bende düzelir hep;

Oyuna gene simgesinden gir, Görev Yöneticisini aç, oradan Crysis2.exe yada oyunun exe ismi neyse onun görevini sonlandır, sonra tekrar açmayı dene.
Hocam yardımın için teşekkür ederim, ama görev yöneticisinde de oyunun exe' i açılmıyor

Hocam yardımın için teşekkür ederim, ama görev yöneticisinde de oyunun exe' i açılmıyor

O zaman maalesef bende bilmiyorum. Genelde bende oyun exe olarak görünüyor oradan kapattığımda ve tekrar açmaya çalıştığımda oyun/program açılıyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı