Çözüldü Crysis 2 Remastered Oyundan Atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

King Of Legends

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 3200MHz
Ekran kartı
Nvidia RTX 3050Ti
Anakart
Monster Abra A7 V13.2.3
İşlemci
İ5 11400H
Merhabalar Crysis 1 Remastered'ı bitirdim şimdi de Crysis 2 Remastered'ı bitirmek istiyorum lakin oyundan atıyor ve hata vermiyor. 15-20 dakika falan çok rahat oynatıyor bir kasma/donma/çökme veya hata söz konusu değil. Sadece direkt oyunun ortasında kapatıyor ve anlamadım dosya bütünlüğü de doğru eksik dosya falanda yok ama nedenini anlamadığım Crysis 1 Remastered da böyle bir hata olmuyordu fakat 2.oyununda oluyor.

Çözüm
Çoğu insan aynı sorunu yaşıyor. Dediklerimi uygulayın, sonra oldu mu olmadı mı geri dönüş atın.

Sorun düzeldi mi?
Yok olmadı 10.dk da geri atıyor.

Oyunu oynarken hem uyumluluk sürümü Windows 7 olmalı hem de Wi-Fi/İnternet bağlantısı olmamalı böyle yapınca saatlerdir atmadı. Ve ek olarak da Windows Güvenlik Duvarını geçmesi için izin verdim.
Doğru. Korsan oyunları en çok Defender Duvarı engelliyor, nasıl aklıma gelememiş? Neyse sorununuz düzeldiyse ne mutlu size.
Yok orijinalini de denedim. Orijinalde güvenlik duvarı izni verince bile atıyor belli bir süre zarfında. Bu yöntem direkt korsan indirirsen de işe yaramıyor. Orijinalini indirip üstüne crack atman gerekiyor saatlerce uğraşıp öyle buldum. Defender ilk indirdiğimde denedim fakat orijinal oyunu korsana çevirdikten sonra hiç denememiştim. Şans eseri yaptım bende.

Yok orijinalini de denedim. Orijinalde güvenlik duvarı izni verince bile atıyor belli bir süre zarfında. Bu yöntem direkt korsan indirirsen de işe yaramıyor. Orijinalini indirip üstüne crack atman gerekiyor saatlerce uğraşıp öyle buldum. Defender ilk indirdiğimde denedim fakat orijinal oyunu korsana çevirdikten sonra hiç denememiştim. Şans eseri yaptım bende.
Garipmiş bu süreç baya...

Yeni konular

Geri
Yukarı